18 Ekim 2011 MEB Müdür Başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı sınavı sonuçları

Milli Eğitim Bakanlığı; 1 Ekim 2011 tarihinde müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı sınavını, 2 Ekim 2011 ise müdürlük sınavı daha önceden yapılmıştı.Sonuçların 17 Ekim 2011 tarihi itibariyle açıklanacaktı. MEB mesai saati bitimine doğru açıklamayı yaptı. Açıklamada, müdürlük sınavındaki 1 sorunun iptal edildiği de belirtildi.Milli Eğitim Bakanlığı 01.10.2011 Tarihli Eğitim Kurumu Md. Baş Yrd. ve Md. Yrd. Sınavı ile 2 Ekim 2011 tarihli müdürlük sınav Sonuçlarını açıkladı.

MEB MÜDÜR YARDIMCILIĞI SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Meb gelen açıklamaya göre 02 Ekim 2011 tarihinde yapılan MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü
Sınav sorularına yönelik gelen itirazlar ilgili komisyonlarca incelenmiştir. www.gazetevan.com
İnceleme neticesinde ?A? kitapçığı 69 ve B? kitapçığı 66. soru iptal edilmiş,itiraz edilen diğer sorularda hata tespit edilmemiştir.

5 yorum

 • necla

  lutfen adana mudur yardımcılıgı atamalarını acın ölduk vallahı bugun açılacakdı nerde beklıyoruz:(

 • sibel

  bu listede eskişehir’in adı bile yok daha ne kadar bekliycez

 • emre

  k.maraş bekliyoruz lütfenn ne zaman açıklanacak????

 • caner

  Merhaba arkadaşlar, müdür yardımcılığı atamam belli oldu ancak iptalini istiyorum. En geç bir gün içinde iptal ediliyormuş. Farklı bir uygulama ile karşılaşan var mı? Hoşçakalın

 • sayın ve değerli : hanım-beyeffendiler,
  Ben almanyadan ülkemize (denizlide)(Istanbul)(Antalya) görüyorum almanlar yerlesmiş. herzaman tatille gelldiğimde cok seyler gözüme batıyor yani bizler türk milletini kücük düşürüçü davranıslar. Misal burdaki yasayan almanlardan cok adice davranışlarını ve bizleri hice saydıklarını görüyoruz. Burda onlar köpekleriğle istediği gibi BOKLARINI yaptırıyorlar ne temizliyorlar, biz türkler kendimizi hiç savunamiyoruz.Almanyada kanunce yasaktır temıizlemesi gerekiyor, baya para cezası vardır. Bizler almanyada hep azarlanıyoruz ısdedikleri gibi bizlere caddelerde bile bağrıyorlar, cahil,gerizekali,pis,kokmuş,maymun kafalı, Türkler ve aıle namusumusa kader gündemde küfürler oluyor. Avrupalılar yavsaklar bizim ülkemızde nasıl isdediklerini serbest yapabiliyorlar. Onlar burdada köpek boklarını temizlemeleri gerekiyor ve para cezası alınması gerekıyor ülkemıze para girsin hişolmassa.Ve sahillerde isdedikleri gıbi dolasıyorlar. Türk milleti assada kalmasın bizlerde onları azarlayalım yerine göre.Hem almanlar hotel dısarıda cıkmıyorlar. ben duyuyorum almanlardan orda tatil yaptıktan sonra hep almanyada ülkemizi kötülüyorlar.
  Ne olur onlarada cesa uygulayın. türkler ağızlarını artık accsın.
  saygılarımla.

  VE: Denizli Nikfer köyünde , Bir aile Ismi yüzkırkali kristiyanlığa geciştir ve köye kilesi bile yapılmış bunjlar nasıl oluyor memlek ıcten bölünüyor. bır arastırın….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir