Yeni Konular

2014 – 2015 Yeni Araba Modelleri

2014-2015-araba-modelleri-yeni

Nasıl bir araba alacağım? Yeni model arabalar neler diyorsanız. Size 2014 – 2015 araba modellerinden kesitler hazırladık…

 

Toyota-C-HR-Concept-arabas

Crossover C-HR yeni bir konsept; Totoya değişik bir konsept ile karşımıza çıkıyor dinamik bir araç üreterek rahat bir sürüş ve keyif veriyor. Hibrit motor teknolojisi ile yakıt harcama cimriliği ile güzel gelişmeler sunuyor.

volkswagen-yeni-passat
Vokswagen Yeni Passat ile tarzını yansıtıyor; Passat yepyeni bir model aracı ile geliyor. Araç 120 PS ve 280 PS ile farklı olarak 10 çeşit TDI ve TSI motorlar sunuluyor. Start-Stop sistemi ile daha verimli kullanım amaçlanmış.

fabia-combi

Fabia Combi’de sahnede; Fabia markasının modeli olan Combi serisi sert ve canlı bir tasarım oluşturulmuş. Sportif görüntüsü ile de dikkat çekiyor. Fabia önceki Skoda izlerinden de bir şeyler taşıyor.

2015-SEAT-Leon-X-Perience-saduıor324

Seat modelinin yeni serisi; Leon X-Perience güvenilir, sağlam, fonksiyonel bir araç olma özelliğinde… Dört çeker sistemi, elektronik kontrolleri ve 4×4 görüntüsü ile bambaşka bir havası var.

renault-espace

Devasa Renault Espace; Renault Espace serisinde değişiklik ile evrim geçirdi. Büyük görüntüsüne rağmen kreatif bir çizgi yaratmayı başaran Renault Espace modeli için ayrıca tank kadar sağlam bir görüntü sağlamışlar.

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Google Yeni 3D Sanal Gerçeklik Tilt Fırça ile Çizim ve Modelleme

Uzay teknolojisine büyük yatırımlar yapan Google teknolojiyi yapmak ve üretmek için büyük bir güç harcıyor. İnternet aleminin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir