Arda, Sarı-Lacivertli formaya imzayı attı mı

Arda, Sarı-Lacivertli formaya imzayı attı

Sabah’ın yer verdiği habere göre, Futbol kamuoyu, F.Bahçe’nin Arda Turan için Atletico Madrid’e yaptığı “24 milyon Euro’luk” teklifi konuşup, “Arda, Fenerbahçe’ye gelir mi gelmez mi” diye yorum yaparken, milli futbolcu imzayı attı bile!..

Olay milli takımın kamp yaptığı Ataköy’deki otelde yaşandı… Bir Fenerbahçe taraftarı Emre Belözoğlu’ndan formasını imzalamasını istedi. Fenerbahçe kaptanı taraftarı kırmayıp imzayı attı, tam o sırada Arda Turan’ı fark etti ve hemen espriyi yapıştırdı: “Arda gel yeni formana ilk imzanı at.”

Bu işten kârlı çıkan taraftar oldu

Emre’nin bu cümlesiyle kısa bir şaşkınlık yaşayan Arda Turan, “Dur ya ne imzası ne forması. Duyan da bir şey var zannedecek. Yanlış anlaşılacak” diyerek olayı toparlamaya çalıştı. Ancak taraftar da imza konusunda ricada bulununca kıramayıp imzayı attı. Emre’den imza isterken, gündemin bir numaralı ismi Arda’nın da formasına imza atması Fenerbahçe taraftarını oldukça mutlu etti.

“Bizimle konuşmadan başka takıma gitme”

Atletico Madrid Başkanı’nın “Seneye görüşelim” ricasıyla Arda Turan defterini bu sene için kapatan Galatasaray, eski oyuncusunun F.Bahçe’ye gitmemesi için de önlemler alıyor. F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Arda için yaptığı 24 milyon Euro’luk teklif sonrası G.Saray Başkanı Ünal Aysal devreye girerek Arda Turan’a “Bizimle konuşmadan başka bir takıma imza atma” ricasında bulundu. Milli futbolcu da “Merak etmeyin, Türkiye’ye dönersem bu G.Saray olur” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir