Yeni Konular

Aşk ve ceza 42. bölüm izle

Aşk ve Ceza dizisinin 40 bölümü 11 ocaak 2011 salı akşamı ekranlara geliyor.Dizini 40 bölümünde Nice engellere boyun eğmemiş, hep direnmiş, hep sevmiş bir kadın. Sevdiği adam ve ondan olan oğluyla birlikte yaşayacağı bir yuva hayal etmekten başka bir günahı olmayan bir kadın. Sevdiğini kaybettiğini sanan, oğlunun hasta olma ihtimali ile yıkılmış bir kadın; Yasemin Eşini ve büyük oğlunu kaybetmiş, küçük oğlunu cinayet suçlusu olarak hapse göndermiş, elinde kalan tek oğlunu da yitirdiği haberi ile yıkılmış, yaşamdan tüm umudunukesmiş bir anne; Şahnur.Ve bu iki kadını birbirine kopmaz bağlarla bağlayan Ömer!

Herşey bitti denilen anda Şahnur bir torunu olduğunu öğrenmiştir; Karanlık dünyasına güneş gibi doğan bu haber Şahnur’un yaşama tutunması için yeterli bir nedendir. Hem kaybettiği oğlunun kokusunu duyacağı, onun yerine koyacağı, umutlarını yeşerteceği bir torun, hem de aşiretinin gelecekteki tek lideri, ailesinin ve soyunun devamı olarak görür Ömer’i. Ve bu düşüncelerle soluğu Yasemin’in evinde alır. Şahnur’u karşısında gören Yasemin ise çok şaşkındır.

Bunlar olurken, İran’da Beşir’i tuzağa düşürüp yakalayan Savaş, Eşref ve Pala artık eve dönmeyi beklemektedirler. Ancak Hiçkimse’nin buna izin vermemesi karşısında endişelenirler. Evlerine gitmeyi planlarken bir araca bindirilerek bilmedikleri bir yere götürülmeleri akıllarına “Hiçkimse yoksa verdiği sözü tutmayacak mı?” sorusunu getirir.

Haldun’un eve dönüşü ile bayram eden Fidan, hala Pala’dan bir haber alamamıştır ve onun da Savaş gibi öldürüldüğü ihtimalini düşünerek kahrolmaktadır. Haldun kaçırılmasına dair tek kelime etmezken Fidan ve Yavuz birşeyler sakladığını düşünerek onu konuşturmaya çalışırlar.

Evladına kavuşan Nazan onu kendi yaşadığı eve götürmeye karar vermiştir, ancak işler Bora ve Baran’ın bu ilk tanışmaları için heyecanlanan Nazan’ın umduğu gibi gitmez.

Savaş’ın ölümü ile kendini evde fazlalık gibi hisseden Çiçek ile konuşan ve ona iki aşiret
arasındaki tek denge olduğunu hatırlatan Yavuz bir yandan da sahte kimliği ile Yasemin ve
özellikle Ömer ile ilgilenmeye devam etmektedir. Ancak planlarının dışında gelişen bir durumla karşı karşıyadır; Savaş’ı yok etmek için yaklaştığı Yasemin’e olan hisleri değişmeye başlamıştır…

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir