Yeni Konular

Ayak Bakımı İçin Ne Yapılmalı

Ayak Bakımı İçin Ne Yapılmalı
Ayak Bakımı İçin Ne Yapılmalı

Ayak Bakımı İçin Ne Yapılmalı

Ayak bakımı son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bakım platformu arasında yer almaktadır. Detay planlamaları aracılığı ile ön plana çıkarılan ayak bakım kürleri sayesinde sizler de hayal ettiğiniz cilt tipine kısa zaman zarfı içinde merhaba diyebilirsiniz.

 

 

Ayak bakımı için maske: Tereyağ (250 gram)

Aynısafa bitkisi (200 gram)

Lanolin (1 tatlı kaşığı)

Ayaklarınızı yumuşatarak sağlıklı ve canlı görünmesi adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen bu maske yapımı içinde öncelikle tereyağ ateş aracılığı ile eritilir. Daha sonra safa bitkisi ilave edilerek beklemeye bırakılır. Bu uygulama sonrasında  lanolin10 dakika boyunca kaynatılarak hazırlanılan karışıma ilave edilir. Nasır probleminin kısa zaman zarfı içinde geri plana alınmasına olanak tanıyan ayak bakım maskesi aynı zamanda çatlak probleminin de reddedilmesine imkan tanımaktadır.

Çatlayan ayaklar için bakım kürü: Limon suyu (1 bardak)

Badem yapı (2 tatlı kaşığı)

Pudra (1 yemek kaşığı)

Kolonya (1 çay kaşığı)

Çatlayan cilt tipi adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen bu bakım kürü aracılığı ile sizler de hayal ettiğiniz görünüme merhaba diyebilirsiniz. Çatlayan ayaklar için bakım kürü adına tüm malzemeler geniş bir kapta karıştırılır. Daha sonra elde edilen karşım ayaklara sürülür ve 15 dakika boyunca bir torba içerisinde bekletilir. Önerilen süre zarfı sonrasında ayaklar ılık su aracılığı ile durulanır. Bu uygulama sayesinde çatlak probleminiz 1 hafta sonra sona erecektir.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın