Yeni Konular

Bayan Kemer Modelleri

bayan-kemer-modelleriŞIK OLMAK AYRINTIDA GİZLİDİR

Aksesuar; Fransızca dilinden Türkçemize geçen bir nesneyi daha kullanışlı ve gösterişli hale getiren takı anlamına gelir.  Özellikle bayanların giyim – kuşamlarında sıkça kullandığı takılardır.

Bir kadın zarafeti, duruşu, sözleri ve şıklığıyla bir bütün halindedir. Kadının kimliği tarzında saklıdır. Tarzı ise tepeden tırnağa özenli seçtiği giysi ve aksesuarlarda gizlidir. Şık olmak göreceli bir kavramdır elbette. Ama göze güzel gelen ve birbiri ile uyumu yakalayan kumaş, desen ve renklerde şıktır. Ne de çok dikkat eder bayanlar her gün ne giydiğine, ne giyildiğine? Gardıroplarında yok yoktur. Rengârenk ayakkabı, çanta, etek, bluz, gömlek, pantolon, t-shırt, kolye, küpe ve kemerler. Kimi zaman inci bir küpe kurtarıcımız olur kimi zaman ise oymalı bir kemer ince belimizde.

Bayan Kemer Modelleri

Yüksek topuklu ayakkabıları severiz biz çok zor yürüsek bile Arnavut kaldırımlarda. Biz her zaman şık ve bakımlı olduğumuzu göstermeliyiz çünkü kendimize. Biz kadınlar önce kendimiz için özen gösteririz dış görünüşe. Çünkü dış görünüştür aslında içimizin aynası. Ne kadar güçlü ve cesur olduğumuzdur bizim şıklığımız. Makyajımız sadece cesaretimizin göstergesidir. Her kadın zaten güzeldir. Ama o aksesuarlarımız? Bir adım daha öne çıkartmaz mı bizi? Farkımızı ortaya koyar. Bizi diğer dişilerden farklı kılar. Aksesuar bir nüanstır. Kombinimize eklediğimiz bir aksesuar bizim yaratıcılığımızdır. Kendi tarzımızdır. Mesela bir kemerdir bizi farklı kılan. İpli, taşlı, Osmanlı motifli, ince, kalın ya da rengârenk bir kemer yeter bazen karşınızdaki kadını kıskandırmaya, farklı olduğunuzu kanıtlamaya.

Bir kadın bilir işini. Dükkân dükkân gezer gerekirse akşama kadar. Avm’lerdeki her mağazanın vitrinini ezbere bilir. Çünkü o kadın farkını tarzında göstermek ister. Beğenilmek ister kendini çok beğense de. Şık olmak ister. Şıklığını aksesuarlarıyla tamamlayıp kusursuz görünmek ister.

Bir kadın bilir işini. Her yeni doğan gün onun için özeldir. Gardırobu her güne yeni bir tarza açılır. Kemerini seçer ve emin adımlarla çıkar evinden.

Kadınlar değerlidir. Emeklerine saygı gösterilmesini ve kendilerine de biraz ilgi gösterilmesini isterler.

bayan-kemer-modelleri-3 bayan-kemer-modelleri-2 bayan-kemer-modelleri

bayan-kemer-modelleri-20 bayan-kemer-modelleri-4 bayan-kemer-modelleri-5 bayan-kemer-modelleri-6 bayan-kemer-modelleri-7 bayan-kemer-modelleri-8 bayan-kemer-modelleri-9 bayan-kemer-modelleri-10 bayan-kemer-modelleri-11 bayan-kemer-modelleri-12 bayan-kemer-modelleri-13 bayan-kemer-modelleri-14 bayan-kemer-modelleri-15 bayan-kemer-modelleri-16 bayan-kemer-modelleri-17 bayan-kemer-modelleri-18 bayan-kemer-modelleri-19

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Farklı Bir Etek, Mükemmel Kombinler: Pileli Kalem Etek

FARKLI BİR ETEK,  MÜKEMMEL KOMBİNLER: PİLELİ KALEM ETEK Geçtiğimiz yıllarda moda gündemini sarsan kalem etek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir