Yeni Konular

Beşiktaş’ın yeni transferi Ricardo Quaresma imza töreni video izle 19 06 2010

Beşiktaş’ın son yıllardaki en flaş transferi Portekizli Ricardo Quaresma imza töreni için stada geldi.Beşiktaş’ın yıldızı Ricardo Quaresma?nın imza törenine taraftarların gösterdiği yoğun ilgiden dolayı kapılar planlanan saatten önce açıldı.Daha önce saat 17.00?de açılması planlanan stat kapıları, taraftarların gösterdiği yoğun ilgiden dolayı saat 16.00 itibariyle açıldı. BJK İnönü Stadı?nı dolduran ve yaptıkları tezahüratlarla Ricardo Quaresma?yı bekleyen taraftarların, Portekizli yıldız sahaya gelerek seyircilerle buluştu


.

Beşiktaş’ın yeni transferi Ricardo Quaresma ilk kez İnönü Stadı’na çıktı. Dünyaca ünlü Portekizli futbolcuya taraftarların önünde görkemli bir imza töreni düzenlendi.İnönü Stadı’nda yaklaşık 17 bin taraftar yeni transferini görebilmek için tribünlerde yerlerini aldı.Başkan Yıldırım Demirören’in konuşmasının ardından Quaresma kendisini Beşiktaş’a bağlayan sözleşmenin altına imzasını attı.İmzanın ardından konuşma yapan Quaresma, “Sahada şampiyon olmak için kanımı bile akıtacağım” dedi.

Portekizli futbolcu sözlerini şöyle sürdürdü:
“Buraya geldiğim için çok mutluyum. Çok büyük bir camiada olduğumuz farkındayım. Sahada şampiyon olmak için kanımı bile akıtacağım. Birçok büyük kulüpten teklif aldım ancak Beşiktaş’ı seçtim. Beşiktaş’a gelmemdeki en büyük etken bu büyük taraftar. Belki de şu an hayatımın en güzel anlarını yaşıyorum ve çok mutluyum. Bu takımın şampiyon olabilmesi için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum.”

Yaklaşık 17 bin Beşiktaş taraftarının İnönü Stadı’nda yer aldığı ve tüm kapıların açıldığı belirtildi.

Beşiktaş’ın son dönemdeki en önemli transferi olarak gösterilen Ricardo Quaresma’nın imza törenine taraftarlar büyük ilgi gösterdi.İstanbul’a ayak bastığı andan itibaren büyük ilgiyle karşılaşan Quaresma için BJK İnönü Stadı’nda organizasyon düzenlenirken, 17 bini aşkın siyah-beyazlı taraftar, bu tarihi ana tanıklık etti.

Statta kapalı tribüne taraftar alınırken, Quaresma’nın imza töreni için sahanın ortasında bir platform oluşturuldu. İmza töreni öncesi platformun iki tarafına kurulan ekrandan Portekizli oyuncunun görüntüleri verildi.

Taraftarları yoğun ilgisi nedeniyle yeni açık tribünün kapıları da açıldı ve dışardaki diğer gruplar bu bölüme alındı.

Kapalı tribün dışındaki diğer bölümlere taraftar alınmazken, karşıdaki açık tribünlere üzerinde Quaresma yazan 7 numaralı dev formalar asıldı.
TARAFTARLAR MAÇ ATMOSFERİ OLUŞTURDU
Dünden itibaren yeni transferlerine büyük ilgi gösteren siyah-beyazlılar, statta oluşturdukları atmosferle adeta sezon içindeki maç havasını oluşturdular.

Formalarıyla stada gelen siyah-beyazlılar, kapalı tribünü tamamen doldurdu. Dün Atatürk Havalimanı’ndaki coşkuyu BJK İnönü Stadı’na taşıyan taraftarlar, imza töreni öncesi uzun süre tezahürat yaptı.

Beşiktaşlı taraftarlar, Hakkari’de yaşanan terörist saldırısı nedeniyle müzik yayını yapılmasına izin vermezken, sadece ”Memleketim” şarkısına eşlik etti.

ROBINHO’YU İSTEDİLER
Beşiktaşlı taraftarların coşkusu her geçen dakika artarken, siyah-beyazlılar açtıkları pankartlarla yönetime ve yeni transferleri Quaresma’ya mesaj gönderdi.

”Şımart bizi başkan, çıldırt bizi başkan, Robinho” yazılı pankartla Brezilyalı oyuncu Robinho’nun transferini yönetimden isteyen taraftarlar, Quaresma için ise ”You are futball idol, Quaresma – (Sen futbol idolüsün)” yazılı pankart açtı.

FENERBAHÇE ALEYHİNE TEZAHÜRAT
Yeni transferleri Quaresma’nın sevincini yaşayan siyah-beyazlı taraftarlar, ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Galatasaray aleyhine tezahüratta bulundu.

Taraftarlar, özellikle Fenerbahçe’ye yönelik küfürlü tezahürat yaptı.

Bu arada bazı Beşiktaşlı taraftarların elinde, Dünya Kupası’nın sembollerinden olan vuvuzela görüldü.

Öte yandan stat etrafında korsan ürün satışı yapılırken, Quaresma formalarının tezgahlarda olması da dikkati çekti.

Taraftarlar, basın mensuplarına da zaman zaman tepki gösterdi. Saha içindeki medya mensuplarına küfürlü tezahüratta bulunan taraftarlar, sahaya da yabancı madde atınca anons yapıldı.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Beyninizi Açacak Videolar

Beyninizi Açacak Videolar

Tedx boş vakitlerinizde vaktinizi doldurmanız gereken videolar paylaşıyor. Bu kadar gereksiz videolar arasında kaliteli olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir