Yeni Konular

Beşiktaş’ın 2011 yeni transferleri Forlan İbrahim Akın Egemen ve İbrahim Öztürk oldu

Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’da tekrar yıldızı parlayan eski futbolcusu ile anlaşmaya vardı.Beşiktaş, Forlan, İbrahim Öztürk ve Egemen’in ardından bir bomba daha patlattı.

Siyah beyazlılar, İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımının yıldızı olan eski oyuncusu İbrahim Akın’ı 3 yıllığına renklerine bağladı.

Yıllık 1 milyon 200 bin Euro alacak olan İbrahim Akın, 2004’te Altay’dan Beşiktaş’a transfer olmuş ve siyah beyazlı kulüpte yaklaşık 4 yıl oynadıktan sonra 2008 yılı ara transfer döneminde 1.1 milyon TL’ye Belediye’ye satılmıştı.

Yeniden doğdu


İstanbul temsilcisinde performansını yeniden artıran ve ligin en başarılı futbolcuları arasına giren İbrahim Akın bu sezon ligde 8, kupada ise 3 gole imza atmıştı. Eski yuvasına dönecek olan 27 yaşındaki yıldızın takımı ile sözleşmesi 2012’de bitiyor. Ancak Belediyespor yönetimiyle anlaşmaya varan Beşiktaş’ın, bu transferi önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor.

Forlan’a ev bakıyorlar

Öte yandan siyah beyazlılar önümüzdeki sezon formasını giydirmeye hazırlandığı Diego Forlan’ı da 10 gün içinde İstanbul’a getirecek. Bu nedenle Uruguaylı golcü için ev bakılıyor. Atletico Madridli oyuncuya İstanbul’u gezdirecek olan siyah beyazlılar, bu transferi bitirmek için de gün sayıyor.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir