Yeni Konular

Burçin Bildik 118 33 reklam yıldızı ilginç tavırları için açıklama yaptı

Tv Reklamlarının ilgiyle izlenen 11833 reklam yıldızı Oyuncu ve şarkıcı Burçin Bildik çarpıcı açıklamalar yaptı.Oyuncu ve şarkıcı Burçin Bildik, 118 33 reklamlarındaki 33 karakterine can verdi, bir anda tüm dikkatleri üstüne çekti.Reklamlardaki kadınsı tavırları ile dikkat çken Bildik, gay?lerden gelen tepkileri yersiz bulduğunu söylüyor:”33?ün eşcinselleri temsil ettiği düşünülüyor. Oysa bu karakter cinsel tercihini açıklamıyor.”

Bildik, “33 diyorsunuz canlandırdığınız karaktere. 33 nasıl bir yoldan geçti, geçmişi nasıldı, ekranda ne yapmaya çalışıyor?” sorusunu ise şöyle yanıtlıyor:

“33, biraz tohuma kaçmış, kenarda köşede kalmış, pavyonlarda şarkı söylerken keşfedilmiş ve büyük bir görev aşkıyla işini yapmaya çalışan bir adam. Bu adamın cinsel kimliği de ön planda değil aslında, çünkü yok. Karakterin tek amacı ne olursa olsun ünlü olmak. Belli bir grubu yansıtma konusuna gelince; dediğim gibi bu karakterin cinselliği ön plana koyan bir durumu yok. Daha çok karikatürize bir karakter olduğu söylenebilir.

Onun tüm amacı verilen işi layıkıyla yapmak. işi büyük bir heyecanla yapıyor, nasıl yaparım da sevilirim diye düşünüyor ama kimi zaman itici oluyor. Biraz daha derinine bakarsak, 33?te hiçbir cinsellik yok zaten. Tamamen aseksüel. Onu kimse sahiplenmesin, bence ortada kalsın.”

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın