Yeni Konular

Burçlarına göre erkekler

Burçlarına göre erkekler

Burçlarına göre erkekler yazımda burcuna göre erkekler bir ilişkiden neler bekler? Nasıl davranır? O beklediğiniz beyaz atlı bir prens mi yoksa maceracı mı? merak ettiğiniz tüm bu sorularınızın yanıtını bulacaksınız.

Burçlarına Göre Erkekler

Ayaklarınızı yerden kesen biriyle tanıştınız. Bir ilişkiye başlamadan önce onu iyi tanımalısınız. Bunun en kolay yolu ise burcunu öğrenmek. Yıldızların karakterler üzerindeki etkisi yeni tanıdığınız birinin kişiliği ve ilişkinizde önemli bir yol göstericidir.  Onun doğru kişi olup olmadığı hakkında fikir sahibi olmanız için burçlarına göre erkekler…

 

ERKEK KOÇ ERKEĞİ

Eğer bir Koç erkeği ile birlikte olacaksanız “Ben bilirim” tavrından kesinlikle vazgeçmeniz gerekecek. Koç erkeklerini ilişkide yönlendirmek isterseniz kısa sürede elinizden kaçırırsınız. Koçlar yönetimin tamamen ellerinde olmasını, ilişkide söz sahibi olmayı ve daima pohpohlanmak ister. O çok tutkulu, duygularını yoğun yaşayan bir erkektir. Bencil olan bu erkek, sizin istek ve beklentilerinize duyarsız kalarak,  kendi isteklerini her zaman ön planda tutarak sizi çileden çıkarabilir. Tabi ki karamsar olmayın, Koç erkeği tutkulu ayaklarınızı yerden kesecek ihtiraslı bir aşk ile sever. Eğer sihirli iki kelimeyi ondan duyduysanız kesinlikle endişe etmeyin. Yapmanız gereken tek şey onun isteklerine  sadece “Peki ya da olur” demektir…

 

ERKEK BOĞA ERKEĞİ

Boğa burcu erkeklerinde sahip olma duygusu fazla gelişmiştir. Onlar en iyi arabayı, en iyi evi, en iyi kazancı elde etmek istedikleri gibi, en iyi eşe de sahip olmak için canla başla çaba sarf ederler. Sizin doğru kişi olduğunuza inanırlarsa bir ilişkiye başlarlar ve bu ilişkinin bir an önce evlilikle sonuçlanmasını isterler.  Bir boğa erkeğiyle ilişki yaşayacaksanız ilk adımı atmadan önce çok iyi karar vermeniz gerekir. Normal şartlarda çok sakin ve ağırbaşlı olan Boğa erkekleri, çok kıskanç, inatçı ve kırmızı gören boğa gibi korkunç bir öfkeye sahip olabilir. Boşanma, ayrılık onlar için olmaması gereken ve çok büyük acılara neden olan olaylardır. Boğaların en kötü tarafı ise hataları asla affetmez ve unutmazlar.

 

ERKEK İKİZLER ERKEĞİ

Genellikle hoş ve esprili bir kişiliğe sahip olan bir İkizler erkeği, kıvrak zekasıyla kalabalık içinde bile dikkatinizi hemen çekmeyi başarır. O, gönlünüzü kısa sürede fethedebilir. Bu burç erkekleri için evlilik oldukça zor verilebilecek bir karardır. Onlar bir anda dünyayı dolaşmak isterken, aynı anda günlerce eve kapanarak sizinle tüm bağlantılarını kesebilir. Daha sonra da sanki hiçbir şey olmamış gibi, yine aynı sıcaklık ve ilgiyle karşınıza çıkar. Buna şaşırmamalısınız. Bir ikizler erkeği için “sıkılmak”  “monotonluk” nasıl bir öldürücü etkiye sahipse, sıradan tekdüze bir ilişki de aynı etkiyi gösterir. Baştan söyleyelim kızlar; eğer evlilik düşünüyorsanız uzak durmanız gereken İkizler erkeği çok iyi bir dost ve arkadaştır. Mükemmel bir sevgili olamaz ama dostluğuna paha biçilemez…

 

ERKEK YENGEÇ ERKEĞİ

Yengeç burcu erkeklerinin en büyük özellikleri evlerine olan bağlılıklarıdır. Anneye hayran, aile olma arzularının yoğun olan yengeç erkekleri  güven ve sıcaklık arar. Birçok bekar erkeğin bile evi oldukça düzenlidir. Çoğunlukla cimri olan bu erkeklerin hayalindeki kadın düzenli ve tutumlu olan kadındır. Ondan pahalı hediyeler beklemeyin. Oldukça sert görünmesine rağmen yengeç erkeği oldukça duygusal ve iyi kalplidir. Tüm su grubu burçlarında olduğu gibi Yengeç erkekleri çok sık ruhsal dalgalanma yaşar. Zaman zaman oldukça alıngan olabilen Yengeç burcu erkeğine bir anne kadar şefkat ve anlayış göstermeniz gerekir. Alınganlığı bazen tahammül edilemez hale gelebilir.

 

ERKEK ASLAN ERKEĞİ

Aslan burcu erkekleri güçlü ve benmerkezci yapıya sahip kişilerdir.  Onlar için görsellik çok önemlidir. Kız arkadaşlarının her zaman bakımlı ve şık olmasını çevresi tarafından takdir edilmesini isterler. Eğer bir Aslan’ın dikkatini çektiyseniz mutlaka çok iyi bir görünüme sahip olmalısınız. Yemek yapmasanız da olur ama asla dip boyanızı ihmal etmemelisiniz.  Ormanların kralı olan aslanlar gibi onlar da mutlak hakimiyet içgüdüsü içerisinde sizden her zaman onun isteklerini yerine getirmenizi ister. Ama bunu o kadar ustalıkla size kabul ettirir ki farkına bile varmadan çoktan onun isteğini yapmış olursunuz. İlişkide dişisine oldukça sadık ve iyi bir eş olan Aslan erkeğiyle iyi bir ilişki sürdürmek istiyorsanız asla hatasını yüzüne vurmayın. Bundan nefret eder.

 

ERKEK BAŞAK ERKEĞİ

Libidosu yüksek bir Başak burcu erkeğine ilgi duyuyorsanız, mükemmeliyetçi yapısıyla oldukça zor bir ilişkiyi göze almalısınız. İlişkide mükemmeliyetçi olan başak erkeğini memnun ekmeniz neredeyse imkansızdır. Her şeyin dört dörtlük olmasını, onların koyduğu standartlara uymanızı beklerler. İşkolik Başak burcu erkeği eve geldiğinde rahat olmayı ister ve bunu hissederse sizden asla vazgeçmez. Nasıl mı? Ona güzel yemekler yapın,  ne kadar hayran olduğunuzu söyleyin. Siz buna inanmasanız da ilişkinizin yolunda gitmesi,  sizin ona olan hayranlığınızla bağlantılıdır.

 

ERKEK TERAZİ BURCU

Terazi burcu erkeği, kelimenin tam anlamıyla tam bir aşk erkeğidir. İlişkilerinde kavgayı, tartışmayı sevmeyen Terazi erkeği, sizi memnun etmek için elinden geleni yapar. Oturup kalkmayı bilmeniz, sakin olmanız onlar için dış görünüşünüzden çok daha önemlidir. Etkilemenin en iyi yolu bol bol övgüler yağdırmaktır. Ama hiçbir zaman bunun karşılığını beklemeyin. İlişkiyi ayakta tutmak için çaba sarf eder. Sizi üzmemek ve kırmamak için elinden geleni yapar. Etkilemeyi başarırsanız sevgi dolu, nazik olabilen Terazi erkeğiyle uyumlu, sakin ve huzurlu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Oldukça dengeli inişleri çıkışları olmayan Terazi erkeği aşık olduğunda kıskanç bir erkeğe dönüşür. Onu kıskandırmaya çalışmayın bunu kaldıramaz.

 

ERKEK AKREP ERKEĞİ

Akrep burcu erkeği anlaşılması en güç burçlardan biridir. İçine kapalı, duygularını belli etmeyen çok sevse de bunu kolay kolay söyleyemez. Konuşmaktan çok duygularını bakışlarıyla ifade etmeyi tercih eder, bu da onu diğer erkeklerden farklı kılar. Seçilmeyi değil seçmeyi tercih eden Akrep erkeğine olan ilginizi göstermeniz ona itici gelecektir. İlk adımı atan kendisi olmak ister, eğer tersi olursa bütün cazibenizi kaybedersiniz. Aşık olduğunda uzun vadeli bir ilişkiden yanadır. Kıskanç ve ketum olması olumsuz tarafları olsa da tutkulu, kararlı ve de anlayışlı bir aşıktır. Onu kabuğundan çıkarmak için yapacağınız ilk şey ona güven vermek, sonsuz bir sadakat sunacağınızı hissettirmenizdir. Kıskanç Akrep erkekleri sıradan bir bakışı aşırı derecede büyüterek kıskançlık krizlerine girebilir. Güveninin sarsıldığını hissederse affetmez hatta sizi hemen terk eder. Onun bir kadından beklediği itaat ve sadakattir. Bakımlı kadınlar ilgisini çeker. Çoğunlukla anneye düşkün Akrep erkekleri annede gördükleri düzeni ve itinayı ilişkilerinde de beklerler.  Akrep erkeği ile bir ilişki yaşamak zor ve sabır gerektirir.

ERKEK YAY BURCU

Ele avuca sığmaz, özgür ruhlu Yay burcu erkeğinin ilgisini çeken gizemli kadınlardır. Konuşkan, çocuk ruhlu Yay burcu erkeği sizi asla sıkboğaz etmez. O kurallardan ve sorumluluklardan uzak bir yaşam biçimi seçmiştir ve ilişkinizde sizden de aynı rahatlığı bekler. Her zaman bardağın dolu tarafını gören, ılımlı Terazi erkeğinden ciddi ileriye dönük bir ilişki bekliyorsanız uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bunu hissetmesi bile onu kaçırmanıza neden olur. Hareketli,  seviyeli ve de kendisini sıkmayan -sorgulamayan kadınlarla bir ilişki sürdürmesi mümkün ise de bu uzun vadeli olmaz. Yay burcu erkeği, pembe panjurlu ev hayali kuracağınız beyaz atlı prens değildir. O hayatı akışına bırakmaktan hoşlanır.

 

ERKEK OĞLAK BURCU

Eğlenceli, şık genellikle yakışıklı bir oğlak erkeğine ilgi duymamanız mümkün değildir. Ancak o, kırılmaktan korktuğu için size duygularını kolay kolay açamaz. Bu sizi sevmediği anlamına gelmez ama siz ona ne kadar değerli, olağanüstü biri olduğunu hissettirmezseniz uzun bir süre duygularınızın tek taraflı yaşarsınız.  Bu süreç sizin sevginizden emin olduğunda sona erecektir. Aşık olduğunda heyecana kapılan Oğlak erkeği için her zaman öncelik iş ve paradır. Aile, eş onlar için ikinci sıradadır ve siz eğer onu etkilediyseniz muhtemelen iş çevresinden biri olmalısınız. Silik kişilikli kadınlara ilgi duymayan Oğlak erkekleri, her ortamda en güçlü olduklarını ispatlamak gibi bir his içinde olurlar ve bunu her ortamda belli ederler. Bir Oğlak erkeği ile ilişkide yiyeceğiniz yemek, giyeceğiniz elbise gibi seçimleri kendisi yapmak ister. O sizin için her şeyin en iyisini zaten düşünmüştür. Sizden onaylamanızı değil, ona uymanızı bekler.

 

ERKEK KOVA ERKEĞİ

Sizi bakışlarıyla etkisi altına almış bir Kova erkeğinden hoşlanıyorsanız bu satırlara bir bakın. Yapmanız gereken tek şey her anlamda mükemmeli arayan Kova erkeğine mükemmel olduğunuzu hissettirmenizdir. Eğlenceli bir ilişki, uzun soluklu bir beraberlik yaşamak isteyen Kova erkeği, size güzel sürprizler hazırlayacak, laf arasında bile söylediğiniz isteklerinizi hiç beklemediğiniz anda yerine getirecektir. Sevilmeye, sevmekten daha çok ihtiyacı olan bu burcun erkeği iyi bir baba, iyi bir eştir.

 

ERKEK BALIK BURCU

Balık burcu erkeklerinin en bariz özelliği duygusal olmalarıdır. Hisli olduğu kadar da alıngan olabilen bu burcun erkeklerini etkilemek çok kolaydır.  Sizi yöneten değil, yönetilmeye ihtiyacı olan Balık, grip olduğunda sanki ölümcül bir hastalığa tutulmuş gibi mızmızlanan, her konuda mutlaka şikayet edecek bir neden bulabilen tembel tiplerdir. Yine de partnerine karşı oldukça anlayışlı ve romantiktir. Sadık bir sevgilidir. Aynı sadakati sizden de bekler. Kendi kurduğu hayal dünyasında yaşayan bu burcun erkeklerini gerçek dünyaya çekmeye çalışmayın. Kısaca kızlar Balık burcu erkeğinden hoşlanabilirsiniz ancak o size iyi bir can yoldaşı, dost ya da arkadaş olabilir. Onunla bir ilişki, yorucu hatta sizi canınızdan bezdiren bir hale gelebilir. Balık burcu erkeği ile bir ilişkiye başlamadan önce çok iyi karar vermelisiniz. Çünkü biraz yorucu olabilir.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

YABANCI DİL ÖĞRENME YÖNTEMLERİ NELERDİR?

YABANCI DİL ÖĞRENME YÖNTEMLERİ NELERDİR? Günümüzde, yabancı dili isteyerek öğrenmekten çok zorunda olduğumuzdan öğrenmekteyizdir. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir