Yeni Konular

Canım ailem 58.bölüm izle canım ailem 5 mayıs izle

Atv nin sevilerek izlenen dizilerinden Canım Ailem dizisi 145 mayıs 2010 çarşamba günü 58 yeni bölümünde Halim ve Feride, hep birlikte çıktıkları piknikte Samim’e yakalanmıştır. Daha önce gördüklerinden emin olamayan Samim, bu kez genç aşıkların peşine düşer. Halim ve Feride’nin etrafındaki çember giderek daralmaktadır. Bu yüzden iki aşık, aşklarını açıklamaya karar verir.
Diğer taraftan Cabbar Ağa ile evlilikten yana umudunu kesen İkbal Hanım, “Esra Erol’da Evlen Benimle” programına katılmaya karar verir. Cabbar Ağa son anda durumu öğrenir. Evlilik programında bir Bahriyeli ile eşleşen İkbal Hanım’ı, programın en heyecanlı anında bir sürpriz beklemektedir.
Meliha ise anneler gününün yaklaşması ve Seyhan’la birlikte katıldığı hamilelik kursu yüzünden iyice duygusallaşmış, yıllar boyu Samim’i beklerken anne olma şansını kaybettiği gerçeğiyle yeniden yüzleşmek zorunda kalmıştır. Ancak Samim ve çocuklar ona bir sürpriz hazırlar. Bu sürpriz Meliha’nın hayatının en anlamlı hediyesi olacaktır.
Halim ve Feride aşklarını toplu bir yemekte açıklamaya karar verir. Gün boyu yemek için hazırlanırlar. Ancak yemekte yaşanacak bir gelişme olayları karıştırır. İşler komik ve hiç beklemedikleri bir şekilde iyice sarpa sarar


.

.

.

.

.

.

.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir