Yeni Konular

Çok Güzel Hareketler Bunlar 16 Mayıs 2010 izle Bkm Mutfak 16 Mayıs 2010 izle

bkm-yeni-sezon1BKM Mutfak 16 mayıs 2010 pazar akşamı saat 20.00 de Çok Güzel Hareketler Bunlar yeni bölümü ile ekranlara geliyor. BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın 16 Mayıs yeni bölümününde Bkm mutfak ta HIDRELLEZ NİYETLERİ, NİYETLERİ BOZARSA! adlı skeçi izleyeceğiz.

İşte bu haftaki skeçler:

Asker arkadaşıyla telefonda çok içten konuşan adamın tavrı, iş yüz yüze görüşmeye gelince değişir. Asker arkadaşı birden adamın kapısında belirince işler karışır.
Hıdrellez günü, 7 nimeti karıştırıp, uyumadan önce yiyerek niyet tutan gençler, bu inanışa göre rüyalarında kendilerine su getiren kimse, onunla evleneceklerdir. Fakat gençlerin rüyaları kâbusa döner.
Memleketine ailesini ziyarete giden Şahin, kendisi ünlü olduktan sonra artan ilgi ve yakın çevresinin beklentileri karşısında baba evinde zor duruma düşer.
Oğlunun dershaneye kaydı için, müdür ile sıkı bir pazarlığa tutuşan veli, sonunda dershane müdürü ile anlaşmaya varır. Çocuğun kaydı yapılır. Ancak müdürün bir şartı vardır. Çocuk dershane sınırları içinde kimseye aşık olmayacaktır! Yoksa anlaşma bozulacaktır!
Sevgilisine evlenme teklif etmeye hazırlanan genç, kız arkadaşından borç para ister. Önceleri parayı vermek istemeyen kız, çocuğun bunu teklif için yaptığını öğrenince farklı bir tavra bürünür.
Çok Güzel Hareketler Bunlar?ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!


.

.

.

.

.

.

.

.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir