Yeni Konular

Çok güzel hareketler Bunlar 31 Ekim yeni sezon 3.son bölüm izle

BKM Mutfak oyuncuları Çok Güzel Hareketler Bunlar, yeni sezonu 31 Ekim 2010 pazar akşamı yeni bölümü ile ekranlara geliyor.BKM Mutfak yeni sezonun 3.yeni bölümünde ekrana, 6 skeç ile gelecekler. İşte Bu yeni skeçler şunlar olacak.Shakespeare?in ünlü eserinden uyarlanan Macbeth skecinde, İskoç Kralı Duncan?ın en güvendiği savaşçısı Macbeth?in, karısının kışkırtması sonucu tahtı ele geçirme hikayesi BKM Mutfak Oyuncuları?nın yorumuyla ekrana gelecek.

-Şöhretin etkilerini de izleyeceğiz bu hafta. Artık her biri çok ünlü olan BKM Mutfak oyuncularından Metin Yıldız ve Ayşegül Akdemir bir mağazada karşılaşırlar. Ama ikisi de ünlü olmuş mu acaba?

-İlişkiler, sorunlar, terapistler… Çok Güzel Hareketler Bunlar, bu kez evli bir erkekle ilişkisi nedeniyle, psikoloğa gelen kadını getirecek ekrana.

-Küçük bir tanışma ile ortaya çıkan büyük sır! En yakın arkadaşı ile sevgilisini tanıştıran kız anlayamadığı bir durumun ortasına düşer! Arkadaşı öyle garip davranmaya başlar ki, işler gittikçe tuhaflaşır.

-Anne ve baba arasındaki ?kim aile reisi? tartışması neredeyse sülaleye yayılırsa ne olur? Çocuklar duruma müdahale eder ve ev bir seçim meydanına döner!

1.kısım

2.kısım
< 3.kısım
4.kısım

5.kısım

6.kısım
< 7.kısım
8.kısım

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Sokrates Hakkında Kısaca

Sokrates Hakkında Kısaca

Sokrates M.Ö. 5.yy. da ( 469 – 399 ) yaşamış İlk Çağ felsefesinin önemli filozoflarından …

Bir Yorum

  1. bence eser yılmaz erdoğanı geçecek :))))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir