Yeni Konular

Dekorasyonda Yapabileceğiniz Küçük Dokunuşlar

 

 

     YAŞADIĞINIZ MEKANI KÜÇÜK DOKUNUŞLARLA FARKLILAŞTIRIN

Yaşam alanlarımızın konumu ve genişliğinin yanı sıra önemli olan bir diğer hususta o alanların dekorasyonu. Kimi zaman yapılan güzel ve çekici dekorasyonlar mekanın konumunun ve küçüklüğünün önüne geçiyor ve varsa olumsuzlukların göze batmamasını sağlıyor. Bu noktada bir bütün olarak iç tasarım oldukça önemli yanı sıra bir diğer detay ise dekorasyonda yapabileceğiniz küçük detaylar işte bunlarda mekanınıza çok farklı bir hava katmaya sebep.

 

yasadigin-yeri-degistir

 

Raflar

Dekorasyonda yapabileceğiniz küçük detaylardan ilki raf. gerek salonlarda gerek mutfakta ve hatta banyoda bile çok fazla iş gören bu detay aynı zamanda sadece süslük eşya mum ve çerçeve sergilenmesi için birebir. Doğru yerde doğru boyutlarda konumlandığında çok hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Raf stili kimi zaman mutfak dolaplarının yerini tutabiliyor. Görülmeye değer gereçlerin sergilenmesi hem doğal hem de güzel bir görüntü ortaya çıkarıyor.

ev-dekarosyonu

 

Ahşabın Doğallığı

Bir evin güzelliğini ön plana çıkaracak dekorasyon ürünlerinin başında doğru renk kombinleri gelir. Birbirine uyum ve hangi tarzı yansıtıyor olursa olsun modern durması. Bu noktada ahşap ve beyaz aslında çok fazla çaba sarf etmeden şık bir görüntü elde etmenize sebep olabilir. Beyazın doğallığı ile döşenmiş bir odada kullanacağınız ahşap detaylar her ne kadar küçük olursa olsun sizi fazlası ile tatmin edecek bir görüntü sunar.

 

dekorasyon

Yatak Odalarında Daha Gösterişli Bir Görüntü

Dekorasyonda yapabileceğiniz küçük detaylardan bir diğerini yatak odanızda uygulayabilirsiniz. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki yatak odalarında ilk etapta göze batan ilk şey örtü ve nevresim takımıdır. Küçük bir detayın bir odanın bütününe ne kadar çok şey kattığını bir düşünün. Bunun için size tavsiyemiz artık alaturkalaşan baştan aşağı aynı olan nevresim takımlarınızdan kurtulun bunun yerine birbirine uyumlu ancak farklı yatak örtüsü çarşaf yastık kılıfı ve nevresim takımı seçmeniz.

ev-dekorasyon-isleri

 

   

Hakkında

Buna Baktın mı?

BİRBİRİNDEN NEŞELİ KIRLENTLERİ EVDE KENDİNİZ YAPABİLİRSİNİZ

BİRBİRİNDEN NEŞELİ KIRLENTLERİ EVDE KENDİNİZ YAPABİLİRSİNİZ Tekstil ve ev eşyası satan mağazaların tezgahlarında duran birbirinden …

Bir Yorum

  1. Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir