Kurtlar Vadisi Pusu 106. bölüm niye yayınlanmadı 28 Kasım 2013 niçin yok

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle 28 kasım 2013, Kurtlar Vadisi Pusu Atv 206 bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 206. yeni bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 206.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 28.11.2013 fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 28.11.2013, Kurtlar Vadisi Pusu Atv 206 .bölüm ı izle,Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Fragmanı İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 28 Aralık 2013 özel bölümüyle ekranlara geliyor. Kurtlar Vadisi Pusu nefesleri kesecek 206. Bölümü 5 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak.Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi 206. bölüm özeti:
Tapınakçılar Akif’i ele geçirecek mi? Cahit, Tapınakçıların güvenini kazanabilecek mi?Savcı Leyla kime silah doğrultuyor?Üstad, Margaret’ın tek zaafı olan Polat Alemdar’ın kızı Elif’e ne yapacak? Akif, Polat Alemdar’ın yaşadığını kime, neden itiraf edecek? Murat’ın korumasını kim üstlenecek?Kara’nın başına silah doğrultan kimSafiye, Türkiye’ye mi yerleşecek?

 

3 yorum

  • melek

    ey millet ya ezeli verirsiniz yada atarim kendimi haaa..! 2. haftadir vermiyosunuz. noluyo yaaa!!! hem ne marti nisan ayinda degilmiydik?! 5 nisan ama hala ezel yoook. nedeeen? en azindan bir cevap verinde bilelim. olmaz ama boyle..

  • cino

    artik bölümler cok yavasladi. Birinin yürüyüs sahnesi bile 10dk sürüyor 1- olmadi 2 olay oluyor sonra bölüm bitiyor. Ne güzel ilk baslarinda bir sürü konu vardi..Umarim düzelir.

  • aslan

    ya bi kere olsun bu filmi doru birakin kesmeyin 1 hafta bekliyom onuda koymuyorsunuz lutfen bide artik sonu gelsin cook uzadi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir