Yeni Konular

Fenerbahçe Kadıköy mitingine, ünlü isimler katıldı video izle

Fenerbahçe Kadıköy mitingine, ünlü isimler katıldı

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Sarı – lacivertli kulübün efsanevi oyuncularından Can Bartu, camia olarak 14 Şubat’ta başlayacak şike davasında adil yargılanma istediklerini söyledi.

Fenerbahçe’nin eski futbolcularından ve futbol yorumcusu Ogün Altıparmak da, “Umuyor ve inanıyorumki 14 Şubat’ta adelet yerini bulacak. Fenerbahçe Kulubü Başkanı Aziz Yıldırım’ın tutuksuz yargılanması gerekiyor.” dedi.

Bir gazetecinin, “Acaba Aziz Yılıdırım, tutuksuz yargılanırsa kaçmasından mı korkuluyor?” sorusuna Altıparmak, “Fenerbahçe Kulübü’nü bırakıp kaçmaz. Eski oyuncularımızdan Lefter ölüyordu, özel uçakla İstanbul’a getirdi. Neden kaçsınki.” diye cevap verdi.

Ogun Altıparmak’ın yanında bulunan Fenerbahçe’nin eski teknik direktörlerinden Todor Veselinoviç de, “En büyük Fenerbahçe, başka büyük kulüp yok. En büyük hoca Veysel hoca.” diye konuştu.

Eski yöneticilerden Ömer Çavuşoğlu da, “Bütün Türkiye’nin en önemli oyuncuları burada, bu sevgiyi kimse içerde tutamaz.” dedi.

Sanatçı Selçuk Yöntem de, “Taraftarlar zor günlerinde birlik olduklarını gösterdi. Taraftarı kuvvetli olan takım başarılıdır.” diye konuştu.

 

 

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın