Fenerbahçe Ülker – A.Efes basketbol maçı canlı izle 22 Nisan 2012 sonucu özeti

F.Bahçe Ülker – Anadolu Efes basket maçı canlı izle

Beko Basketbol Ligi?nin iki devi Fenerbahçe Ülker ile Anadolu Efes 14. hafta mücadelesinde İstanbul Caferağa Spor Salonu?nda karşı karşıya gelecek.7 Ocak Cumartesi günü oynanacak karşılaşma saat 13:00?da başlarken Lig TV 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Karşılaşma Sarı Lacivertlilerin almış olduğu ceza nedeniyle seyircisiz oynanacak. Fenerbahçe Ülker’in cezası nedeniyle mücadeleyi TBF?nin daha önce almış olduğu karar gereği, sadece 14 yaşını doldurmamış çocuklar, kendilerine refakat edecek bir kadınla ev sahibi kulüp tarafından numaralı ve ücretsiz olarak basılıp dağıtılacak biletle izleyebilecek.


Anadolu Efes karşılaşmasıyla yeni salonu Fenerbahçe Ülker Arena’yı açmayı planlayan sarı-lacivertliler, Galatasaray Medical Park karşılaşmasında çıkan olayların ardından verilen 2 maç seyircisiz oynama cezası nedeniyle, salon açılışını iptal etmek durumunda kaldı.

Federasyon’a başvuran Fenerbahçe Ülker, karşılaşmanın Caferağa Spor Salonu’na alınmasını sağlarken, 20.00 olan başlama saati de 13.00 olarak değiştirildi.

Fenerbahçe Ülker’in aldığı ceza nedeniyle karşılaşmayı yalnızca 14 yaşını doldurmamış çocuklar ile çocuklara refakat eden kadınlar tribünden izleyebilecek.

Karşılaşma öncesinde Anadolu Efes, 11 galibiyet ve 2 mağlubiyetle puan cetvelinin ilk sırasında yer alırken, Fenerbahçe Ülker ise 10 galibiyet ve 3 yenilgiyle 24 puanlı Anadolu Efes’in 1 puan gerisinde, 3. sırada yer alıyor.

6 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir