Yeni Konular

Fenerbahçe’nin Aykut Kocaman ile yeni sezonu açılışı video izle 28 Haziran 2010

Fenerbahçe’de sezonun ilk yarısında kadro dışı bırakıldıktan sonra Fransa’nın Toulouse takımında kiralık olarak forma giyen Kazım Kazım da sarı-lacivertli ekibin yeni sezon hazırlıklarına katıldı. Geçen sezon yaşanan bazı olaylardan sonra sarı-lacivertli ekipten bir süreliğine uzaklaştırılarak kiralanan Kazım’ın moralinin iyi olduğu ifade edildi.

Bu arada Cristoph Daum döneminde özellikle sezonun son bölümünde forma şansı bulamadığı için takımdan ayrılacağı yönünde haberlerle gündeme gelen, yönetimin sözleşmesini tek taraflı uzatması bir ara sorun olan Semih de takımla çalışmalara başladı.

Sarı-lacivertli ekipte geçen sezondan itibaren (A) takımla çalışmalara başlayan Okan ve Gökay’dan sonra genç oyuncular Hasan ve Berk de (A) takıma katıldı. Aykut Kocaman yönetimindeki teknik kadronun, dünden itibaren Can Bartu Tesisleri’ne gelerek çalışmalara başladıkları bildirildi. Kocaman’ın yardımcılarıyla toplantı yaptığı öğrenildi.
Yarın sabah tesislerde kan ve idrar testi yapılacak futbolcular, saat 10.00’da antrenmana çıkacak. Sarı-lacivertliler günün ikinci çalışmasını akşam 18.00’de yapacak.

Yönetim kurulu üyelerinden Cihan Kamer de takımın ilk çalışmasında Can Bartu Tesisleri’ne geldi.

Öte yandan, Slovakya Milli Takımı ile Güney Afrika’da bulunan yeni transfer Miroslav Stoch’a, ıslak imzası gerektiği için geçtiğimiz günlerde takımın tercümanlarından Samet Güzel ile sözleşmesi gönderildi. Stoch’un imzayı atarken çok heyecanlandığı ve büyük mutluluk duyduğunu ifade ettiği öğrenildi.

-ANTRENMAN FORMALARI ”AKILLI KUMAŞ”TAN-

Sarı-lacivertlilerin yeni sezonda kullanacakları antrenman formaları dünyada büyük kulüplerin kullandığı termo-cool fresh kumaştan üretildi. Antibakteriyel, kışın üşütmeyen, yazın da terlemeyi en az seviyede tutan kumaşın, yüksek bir maliyetinin olduğu ifade edildi.

Takımın antrenman için bütün eşofman malzemelerinin bu kumaştan yapıldığı, kulüpteki dokuz branşın tümündeki malzemelerde bu kumaşın kullanıldığı kaydedildi.
Antrenman formalarının, mavi ve beyaz renkten oluştuğu dikkati çekti.

Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabında iki hafta süreyle İstanbul’da çalışacak sarı-lacivertli ekip, ikinci etap çalışmaları için 12 Temmuz Pazartesi günü Belçika’ya gidecek.Fenerbahçe, hazırlık maçlarıyla geçireceği 10 günlük Belçika kampının ardından 22 Temmuz Perşembe günü İstanbul’a dönecek.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir Yorum

  1. guzel yazi olmus tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir