Yeni Konular

Galatasaray’da yeni Teknik Direkktör Fatih Terim oluyor Frank Rijkaard gönderildi

Galatasaray’da Teknik Direktör Frank Rijkaard’ın sözleşmesi karşılıklı olarak fehsedildi. Başkan Adnan Polat’ın bugün öğlen saatlerinde teknik direktörlük için Fatih Terim ile bir araya geleceği öğrenildi.
Galatasaray’ın resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:
20 Ekim 2010 tarihi itibarıyla Teknik direktörümüz Frank Rijkaard, antrenörümüz Johan Neeskens ve yardımcılarıyla yaptığımız karşılıklı görüşme sonucunda yollarımızı ayırma kararı vermiş bulunuyoruz..diye açıklndı.

Bugüne kadarki çalışma sürecimizde iş disiplini, çalışkanlığı, insanlığı, kimlik ve kişiliği ile karşılıklı ilişkilerimizde hiçbir sıkıntı yaşamadığımız tecrübe ve birikimini bizimle paylaşmaktan kaçınmayan sayın Frank Rijkaard?a Galatasaray?a verdiği emek ve mesaisi için teşekkürü borç biliriz.
Çalışması ve beyefendi kişiliğiyle birlikte olduğumuz süreçte futbol adamlığı ve ustalığını bu konuda deneyimlerini ve görüşlerini aynı ortamlarda soluduğumuz antrenörümüz Johan Neeskens?e Galatasaray camiasına katkıları, emeği ve çalışması için müteşekkir olduğumuzu belirtiriz.

Her iki ustanın yanısıra teknik heyetimizde yer alan Alberto Roca Pujol ve Carlos Quadrat?a da bugüne kadar kulübümüz bünyesinde vermiş oldukları mesaileri için teşekkür ederiz”

Öte yandan 4.5 milyon euroluk tazminat karşılığında Rijkaard’la yollarını ayıran Galatasaray’ın, eski teknik direktör Fatih Terim’i görevin başına getireceği iddia edildi.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir