Gönülçelen 1.bölüm izle Gönülçelen 26 şubat ilk bölüm izle

26 şubat 2010 cuma akşamı Atv de Gönülçelen adlı yeni bir dizi başlıyor  Cuma akşamı saat 22,30 da başrollerini Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin’in oynayacağı dizi büyük ilgi çekmesi bekleniyor..Gönülçelen dizisinin ana konusu şöyle:

Uzun yıllar yurt dışında kalmış ve Türkiye üzerine tezler hazırlamış olan genç ama parlak akademisyen Türkiye?ye döner.

Arkadaşıyla gezdiği kenar mahallerden birinde gördüğü güzel çingene kız üzerine hayatını değiştirecek bir bahse girer: ?bu kenar mahalle dilberinden hanımefendi olur mu, olmaz mı?. Akademisyen çingeneden hanımefendi yaratmaya çalışırken, ?Öteki Türkiye?nin gerçekleriyle yüzleşecek, kız parlak bir yıldıza dönüşürken, genç adam da aşkı ve yurdunu keşfedecektir.
1. BÖLÜM ÖZETİ

Çiçekçi kız Hasret, ayrı annelerden olan ablası Gülnaz, kardeşi Kadir ve özgür ruhunu dizginleyemeyen babası Burhan ile birlikte yoksul bir hayat sürmektedir. Üniversitede müzik hocası olan akademisyen Murat’ın beste ve düzenlemeleri için bütün ünlü sanatçılar sırada beklemektedir. Son zamanlarda geniş çaplı, saygın ve büyük bir konserin tasarımını üstlenmiştir. Kendisini kariyeri için dönüm noktası olan bu projeye vermişken sokakta aniden karşısına çıkan bir çiçekçi kızı işinin, projesinin ve hatta hayatının içine alacağından bihaberdir. Kırık dökük evlerin doldurduğu fakir sokaklardan, pahalı vitrinlerin sıralandığı caddelere uzanan bu aşk hikayesi, izleyen herkesi, her türden keyifli bir müzik eşliğinde sürükleyecek.

gonulcelen 1.blm kisim 1

gonulcelen 1.blm kisim 2

Aymoli

gonulcelen 1.blm kisim 3

Aymoli

gonulcelen 1.blm kisim 4

Aymoli

gonulcelen 1.blm kisim 5
Aymoli


gonulcelen 1.blm kisim 6
Aymoli

.
gonulcelen 1.blm kisim 7
Aymoli


gonulcelen 1.blm kisim 8
Aymoli


gonulcelen 1.blm kisim 9 Son
Aymoli