Yeni Konular

Hakkari çukurca’da mayın patladı 3 asker şehit oldu şehitlerin isimleri memleketleri resimleri 30 mart 2010

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde, mayın patlaması sonucu, 3 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı. Alınan bilgiye göre, Jandarma Komutanlığı ekiplerinin, Çukurca ilçesi Hantepe bölgesinde sürdürdüğü arazi arama faaliyeti sırasında mayın patladı.

Patlamada, 3 asker şehit oldu, 2 asker de yaralandı.Jandarma Komutanlığı ekiplerinin Çukurca ilçesi Hantepe bölgesinde sürdürdüğü arazi arama faaliyeti sırasında mayın patlaması sonucu uzman çavuşlar Mehmet Kaya Çelik (Elazığ), Nuri Aydın (Kayseri) ile Fatih Aydoğdu’nun (Kırıkkale) şehit olduğu bildirildi.

Patlamada uzman çavuşlar Salih Önsal ile Arif Kılıç’ın hafif yaralandığı belirtildi.Şehit askerler ile yaralılar, helikopterle Hakkari Askeri Hastanesine getirildi.Bölgede hava ve kara destekli geniş çaplı operasyon başlatıldı.

Şehit Nuri Aydın SAĞIR -Kayseri                                                                          Şehit Mehmet kaya ÇELİK-Elazığ

                                                                                                                          

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir Yorum

  1. O BENİM KOMUTANIM DI 12 AY AYNI YERDE KALDIK BENIM LE MEVZİ DEGİŞTİRDİ SİMDİ O CENNETTE BEN EVİMDE VATAN SAGOLSUN BU VATAN KAHBELERE KALMAZ MEHMET UZMANIM YADA HATARA DEFTERIME YAZDIGIN GIBI 5 BÖLÜK AGASI P KMD UZM CVS MEHMET KAYA CELİK… ALLAH RAHMET EYLESİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir