İstanbul Büyükşehir Belediye 1-0 Karşıyaka maç özeti golleri video 11 Ocak 2011

İstanbul Büyükşehir Belediye 1-0 Karşıyaka maçı golleri video izle 11 Ocak 2011

Ziraat Türkiye Kupası (D) Grubu’nda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Karşıyaka Atatürk Olimpiyat Stadı’nda karşı karşıya geldi. İlk yarısı 0-0 golsüz eşitlik ile sona eren karşılaşmada kazanan taraf 1-0’lık skorla İstanbul Büyükşehir Belediyespor oldu.

İstanbul BŞB’ye galibiyeti getiren gol, karşılaşmanın 75. dakikasında Tevfik Köse’den geldi. İstanbul BŞB’nin ara transfer döneminde Fenerbahçe’den kiralık olarak kadrosuna kattığı Gökhan Ünal, karşılaşmanın 62. dakikasında oyuna dahil oldu.

Bu karşılaşmanın ardından İstanbul BŞB gruptaki puanını 6’ya yükselterek bir üst tur şansını son maça taşımayı başardı. Karşıyaka ise grupta 0 puanda kaldı ve gruptan çıkma umutlarını tüketti. İstanbul Büyükşehir Belediyespor gruptaki son maçını Bursaspor ile deplasmanda; Karşıyaka ise Kırıkhanspor ile yapacak.

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 – 0 KARŞIYAKA
Stat: Atatürk Olimpiyat
Hakemler: Mustafa Öğretmenoğlu, Ömer Faruk Yeşiloğlu, Nurettin Çiçek İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Hasagic, Kus, Serhat Akyüz, Cesario (Dk. 61 Abdulkadir), Ekrem, Cihan, Ali Güzeldal (Dk. 73 İbrahim Yılmaz), Mahmut, Gökhan Süzen, İskender (Dk. 62 Gökhan Ünal), Tevfik
Karşıyaka: Necati, Feridun, Aykut, Baki, Fırat, Baykal, Erdi (Dk. 67 Olgay), Taha, Bilal, Erhan (Dk. 77 Erçağ), Okan Öztürk
Gol: Dk. 75 Tevfik (İstanbul Büyükşehir Belediyespor)
Sarı kartlar: Dk. 19 Baykal, Dk. 66 Aykut, Dk. 68 Taha, Dk. 75 Necati (Karşıyaka), Dk. 33 Gökhan Süzen, Dk. 54 Ekrem, Dk. 81 Abdulkadir (İstanbul Büyükşehir Belediyespor)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir