Yeni Konular

İstanbul Etiler’de patlama 26 Mayıs 2011

İstanbul Etiler Koç Köprüsü’nün altındaki otobüs durağında bir çöp kutusunda patlama meydana geldi. Patlama bölgesinden ilk gelen bilgilere göre 1’i polis 7 yaralı var.Etiler Polis Meslek Yüksek Okulu yakınındaki Koç Köprüsü altında bulunan İETT durağında saat 09:00’da bir patlama meydana geldi. Patlamada 7 kişinin yaralı olduğu öğrenildi. Şiddetli patlamanın ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi ve ambulans sevk edildi.

İSTANBUL VALİSİNDEN AÇIKLAMA
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Beşiktaş’ta meydana gelen patlamada 7 yaralı olduğunu, ancak yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığını bildirdi.

7 KİŞİ YARALI
Etiler’de bir İETT otobüsünün geçişi sırasında meydana gelen patlamada 7 kişi yaralandı.Yaralılardan birinin sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Patlamanın ardından yaralılardan 2’si Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, 5 yaralı ise Şişli Etfal Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Tedavi altına alınan yaralılardan 4’ünün Uzeyfe Erdem, Yazgülü Şubatlı, Sami Işık ve Seyfi Erdem olduğu öğrenildi.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir