Yeni Konular

Karadağlar 11. bölüm izle Karadağlar 17 Ocak izle

Show Tv nin Ekranların beğenilerek izlenen dizisi Karadağlar 11. bölümüyle 17 Ocak Pazartesi akşam ekranlara geliyor.11. bölümde Halit Karadağ kaybolan defterin başına ne belalar açabileceğinin farkındadır ve Gülhayat hariç etrafındaki herkesten şüphelenmektedir. Bütün çocuklarına tek tek gider ve eğer defteri bulamazsa bütün servetini kaybedeceğini dolayısıyla hiç kimseye miras bırakamayacağını anlatır.

Bu arada Gülhayat Cemal’le bir anlaşma yapar; Cemal’in annesini bulma konusunda ona yardım sözü veren Gülhayat, elindeki defterin bir sayfasını Cemal’i kullanarak Halit’e ulaştırır ve defter karşılığında çok büyük miktarda para ister. Halit Karadağ’ın “sevgili kızı” olmaya çalışan Zuhal Gülali’yi takip eder ve Gülhayat’la aralarında bir şey olup olmadığını anlamaya çalışır ama sonuçta Halit’e, istemeden de olsa, yanlış bilgi verir, bunu anlayan Halit Zuhal’in boğazına sarılır.

Gülhayat’ın artık görüşmek istemediğini söylediği Gülali ise Gülhayat’ı kıskandırmak için Marika’nın kızlarından Cemile ve Seniha’yı evine götürür

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir