Yeni Konular

Knight Online İtemlere +8 Basma


a5sdf46das6En önemli mevzu!! +3 e kadar BUS hariç, itemin hep yanma olasılığı vardır.

2- Herkesin itemleri Server’ların ana bilgisayarında tutuluyor.Yani Knight Online Gm’leri ve Server’ı oyunda şu an ne kadar +8 silah var veya ne kadar +8 kıyafet var görebilirler.

Oyun çok kolaylaşıp havası kaçmasın diye piyasada bulunan +8 itemleri belli sayılarda tutulur.Her patchle bu sayı korunur yada artırılır(bazen de azalıyor).

3- Yükseltme(Upgrade) etmeyi önemli kılan birinci kural o anki +8 item sayısıdır.Yani aynı gün çoğu kişi +8 mirage basmışsa sizin +8 basma olasılığınız düşer.Yada tam tersi örnek olarak:

bugün piyasada 1000 tane +8 maul varsayalım, aynı gün 500 kullanıcı iyi bir + basma için upgrade etmeden önce +8 maul yakarsa, günlük +8 maul sayısı çok azalacağından dolayı, maul yakan 501. kişinin +9 maul olabilir, tabii ki bu talih kuşu gibi… Fakat +9 basabileceğim diye ümitlenip +9 basmaya çalışmayınız.

4-Upgrade(Yükseltme) olasılığındaki 2. etken iyi silaha + basmadan önce yakılanların değeridir.Fakat bu mevzuda bir çok kullanıcının kötü bilgisi var. Şöyle diyeyim bir Asas’a(bıçakçı,suikastçı) +8 mirage +8 dark vane arasında bir karşılaştırma yapmasını isterseniz +8 mirage der, ama oyunun anlayışında böyle bir matık yok.

Oyuna göre +8 dark vane yani uniq item daha kıymetli. Çünkü oyun itemin kalitesine göre bakıyor atack veya defansına göre değil. nedenle upgrade’dan önce kendinizce kıymetli görünen 100 tane item yaksanız da sonunuz hiç + basamamış biri olabilirsiniz. Değer sıralaması azalarak devam ediyor;

“Defender of the lord > rons staf > hell breaker\smite hammer > Dark vane> erenion staff> shard\raptor > Shell\iron bow\mirage sword\elixir > mirage dagger…” diye gidiyor. Shard’ı +9’a yükselten kullanıcının videosunu seyrettiyseniz, Shard’dan önce yaktığı item Dark vane’dir. Bir çok kullanıcı shard’ın daha güzel atack yaptığını idrak etsede oyuna göre dark vane daha kıymetli ve upgrade den önce dark vane yakarsanız, yükseltme olasılığınız daha çok artar.

Tabi ki yukarda adı geçen itemleri yakmak çok para ister, fakat şöyleki; +8 raptor yapmadan önce pazarlarda çok ucuz fiyatlara alabileceğiniz lightning erenion’dan 2 tane alıp, yakarsanız +8 raptor’u  basabilirsiniz.

 

5- +8 e upgrade o güne göre ilkinde, hiç şansınız yoksa 10-11 itemde +8 çıkabilir. Kişisel uğraşılarım sonucu 3 yada 5 item arası diye buldum. Silahımızı +8’e basmadan önce yaktığımız itemler hariç +8 bascağımız itemin +7 sinden elinizde minimum 3 tane olsun.

Size bir taktik göstereyim 2 tane +6 erenion un BUS ile yakin. Daha sonra +7 raptorlarınız hepsini trina ile  basmayı deneyiniz büyük olasılıkla ilk 3 raptordan biri +8 olacaktır. Item yakarken BUS vetrinayi hep ayni slotlara koyun,her upgrade yerini değiştirmeyin.

Yazıyı dikkatli gözden geçirenler şu ana kadar yazılmış en mantıklı taktik olduğunu anlayacaktır. Fakat asla unutmayın %100 + basma diye bir şey yok, olamazda!!

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nesne Yönelimli Programlama (Tez Niteliğinde)

Nesne Yönelimli Programlama (Tez Niteliğinde)

SINIF NEDİR?   Sınıflar soyut bir veri tipidir. Object ise somutlaşan bir cismidir. Motorlu taşıt …

Bir Yorum

  1. ya kardes hani sen dark vane yakın dedin ya ben dark vane yakmaya çalısırken dark vane +9 oldu 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir