Yeni Konular

Kumburgaz’da 13 mayıs 2009 da çekilen yeni UFO görüntüleri basına açıklandı.Ufo görüntülerinin videosunu izleyin

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, İstanbul Airport Otel’de düzenlediği basın toplantısında, diğer ülkelerde olduğu gibi  Türkiye’de de UFO gözlemlerinin yapıldığını belirterek, bu gözlemlerin zaman zaman kameralarla yakalandığını söyledi.Sirius araştırma merkezine 2009 un  ilk 5 ayında 337 UFO ihbarı yapılmıştır.Bu ihbarlardan 74’ünün belgelendiğini dile söyleyen  Akdoğan, bunlardan 16’sının video kamera görüntüsü, 58’inin de dijital fotoğraftan oluştuğunu söyledi.

Kumburgaz’da 13 Mayıs 2009 da çekilen yeni ufo videsunu izleyin

İstanbul2008 de Kumburgazda çekilen görüntüler

Haktan Akdoğan, araştırma merkezi  tarafından yapılan incelemeler sonunda kayıedilen  16 video görüntüsünden 5’i ile 58 fotoğraftan 9’unun  UFO  görüntüsü olduğunu, diğerlerinin ise yanılsama, leke, kuş, Venüs gezegeni ve ışık yansımaları olduğunun anlaşıldığını söyledii.

Akdoğan, ihbarların yapıldığı bölgeler İstanbul ve çevresi, Antalya, Alanya, Ordu, Samsun, Denizli, İzmir ve çevresi, Aksaray, Afyon, Kayseri, Sivas, Konya, Lüleburgaz, Edirne, Bilecik-Bozüyük, Çanakkale, Safranbolu, Adıyaman, Kıbrıs, İzmit, Bolu-Abant, Ankara ve Uşak gibi yerleşim yerleri olduğunu söyledi.

Kumburgaz’da Yalçın Yalman tarafından 13-17 Mayıs tarihleri arasında çekilen son görüntülerin tüm dünyada büyük yankı uyandıracağını ileri süren Akdoğan, görüntülerde ay ve UFO görüntüsünün  aynı karede bulunmasının da büyük önem taşıdığını söyledi.

Çekilen kamera görüntülerinde UFO içinde bulunan yaratıkların görüntülerinin de göründüğünü söyleyen Akdoğan, ”Türkiyede ki bu belgeler dünya arşivine artık girmiştir. Türkiye’de kamerası olan herkesi gördükleri bilinmeyen cisimleri kameraya kaydetmeye çağırıyorum” dedi.

gerçeğinin dünya hükümetleri tarafından açıklanmasının da artık zamanının geldiğini belirten Akdoğan, ”Bu, tüm dünya insanlığını bir araya getirerek, dünya kimliği çerçevesinde insanlığı birleştirici bir etki yaratabilir” diye konuştu.

Haktan Akdoğan, 13-14 Haziran’da WOW İstanbul Kongre Merkezi’nde ”74. Uluslararası UFO ve Yeniçağ Kongresi”nin düzenleneceğini ifade ederek, kongreye bine yakın kişinin katılacağını söyledi.

Akdoğan, kongreye araştırmacı-yazar Erich Von Daniken, İngiltere Savunma Bakanlığı yetkilisi Nick Pope ve ünlü gözlemci Antoni Urzi’nin de aralarında bulunduğu çok sayıda tanınmış kişinin de katılacağını bildirdi.

Kumburgaz’daki görüntüleri çeken 51 yaşındaki emekli  şoför Yalman ise UFO  hobisi olduğunu söyleyerek, amatör bir kamera ile bu görüntüleri çektiğini, bundan sonra da bunu sürdüreceğini söyledi.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir