Yeni Konular

Kurtlar Vadisi pusu 100.bölüm izle 11 Kasım Kurtlar Vadisi pusu canlı izle fragmanı izle

Kurtlar vadisi pusu yeni sezon 100.bölüm canlı 11 Kasım izle

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 100. yeni bölümü 11 kasım 2010 perşembe günü Atv ekranlarında olacak.Kurtlar vadisi pusu saat 20.00 de özeti ve saat 21.45 ten itibaren yeni bölümü ekranlara geliyor.www.aymoli.com . Kurtlar Vadisi Pusu’nun 100.yeni bölümünde de heyecan sürmeye devam ediyor. Kurtlar vadisi 100. yeni bölümünü buradan canlı olarak izleyebilirsiniz.Kvp Pusu 100.bölüm videolarını alt kısımdan izleyebilirsiniz..

Pusunun 100 bölümünde şu sorulara cevap arayacağız . Memati düştüğü pusudan nasıl kurtulacak? Çatışmada neler olacak?
Memati pusuya düştüğünde Şahmaran’ı almaya gitmekte olan Polat, geri dönecek mi? Şahmaran, bir kez daha kaçmayı başaracak mı?
Memati, Bulut’un ölümünün ardından ne yapacak? Polat ve Memati, Bulut’un öldürenlerin arkasındaki ismin Özcan olduğunu öğrenebilecekler mi?
Polat Alemdar ve ekibine büyük şok: İhtiyarlar, Polat Alemdar’ı neden görevden alacak?
Görevinden alınan Polat Alemdar ve adamları şimdi ne yapacak? Tüm paralarına, mekanlarına ve silahlarına el konan Polat Alemdar’ın yeni hamlesi ne olacak?

Pana film den gelen telif hakkı uyarısı üzerine içerik kaldırılmıştır. Kurtlar vadisi ile ilgili olarak her türlü video yayın Hakkı pana filme aittir.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Beyninizi Açacak Videolar

Beyninizi Açacak Videolar

Tedx boş vakitlerinizde vaktinizi doldurmanız gereken videolar paylaşıyor. Bu kadar gereksiz videolar arasında kaliteli olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir