Kurtlar Vadisi Pusu 210 bölüm izle 9 Ocak 2014

Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanı izle 9 Ocak 2014, Kurtlar Vadisi Pusu Atv 210 bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 210. yeni bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 210.bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 02.01.2014 fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 09.10.2013, Kurtlar Vadisi Pusu Atv 210 .bölüm ı izle,Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Fragmanı İzle
Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm İzle – Kurtlar Vadisi 210. Bölüm İzle 9 ocak 2014 haberi için tıklayınız, Kurtlar Vadisi Pusu 210. bölüm fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm hakkındaki bilgiler…

Atv ekranlarında büyük bir beğeni ile izlenen Kurtlar Vadisi Pusu’da bu hafta yeni bölüm yerine Kurtlar Vadisi Pusu Filistin filmi oynandı. Yılbaşı gecesinde televizyonların büyük bir bölümü yaptıkları reklam anlaşması dolayısı ile bazı diziler yayınlanmadı.Kurtlar Vadisi Pusu 210 bölüm 9 Ocak 2014 perşembe akşamı ekranlarda olacak
Kurtlar Vadisi Pusu’da geçen hafta neler yaşandı?

Atv ekranlarının reyting rekortmeni olan dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 9 ocak 2014 perşembe akşam yeni bölümü olan 210. bölüm ile sizlerle olacak.

Dizi her perşembe akşamı saat 20:00’da Atv ekranlarından sizlerle olacaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu 209. Bölüm özeti;

Polat Alemdar, maskesini çıkarır ve Poyraz’ın karşısına dikilir. Polat’ı karşısında gören Poyraz ne yapacak? Polat Alemdar deşifre olacak mı?

İntikam alma sırası Kara’ya geçer. Kara, Poyraz’ın sonunu getirecek hamleyi vuracak mı? Poyraz’ın, Kara takıntısı onun sonu mu olacak?

Evlilik planları yaparken, Gaye’nin kaçırılmasıyla birlikte geçmişle yüzleşen Abdülhey, ne yapacak? Abdülhey, çıktığı yeni yolda hayatına Gaye ile mi devam edecek, yoksa Polat’ın yanına geri mi dönecek?

Tapınakçılar yeni bir eylem hazırlığına girer, peki bu kez hedeflerindeki isim kim olacak? Canını ortaya koyan Akif, Tapınakçılar’ın eylemlerini durdurmayı başarabilecek mi, yoksa kurşunlara açık hedef olan Akif ölecek mi?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 26 Aralık Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’nun 209. bölümünde olacak…

Kurtlar Vadisi Pusu 209. Bölüm Fragmanı

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 9 Ocak 2014 Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’nun 206. bölümünde olacak..

Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm fragman izle.
….

Kurtlar vadisi pusu 203. bölüm 28 Kasım 2013 perşembe akşamı ATV DE OLACAK

Kurtlar Vadisi Pusu 206.Bölüm özeti izlemek için www.aymoli.com sitemizi takip ediniz. Kurtlar Vadisi Pusu 206. bölüm Fragmanı hakkında yorumlarınızı konu altından yorum yazarak bütün Kurtlar vadisi pusu hayranlarıyla paylaşabilirsiniz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir