Maçlar hangi kanalda 08 Kasım 2014 yayın maç programı Tv kanalları

0
08 Kasım 2014 at 15:17  •  Kategori Manşet, Spor by  •  0 Yorum

Maçları hangi kanal veriyorGalatasaray Dortmund maçı hangi kanalda, Liverpool – Real Madrid maçı hangi kanalda, Olympiakos – Juventus maçı hangi kanalda, Milli maçlar hangi kanalda, Şampiyonlar ligi maçı hangi kanalda, Uefa Şampiyonlar ligi maçı hangi kanalda, Uefa maçları hangi kanalda, Barcelona – Ajax maçı saat kaçta hangi kanal veriyor, Milli maçlar hangi kanalda, Şampiyonlar ligi maçı hangi kanalda, Schalke 04 – Sporting Lisbon maçı hangi kanalda saat kaçta, Beşiktaş Uefa maçı hangi kanalda, Fenerbahçe Beşiktaş Galatasaray maçları ne zaman hangi kanalda, Uefa ligi ön eleme maçları hangi uydu kanalında şifresiz, Hangi maç hangi kanalda, Şampiyonlar ligi ön eleme maçları hangi kanalda, 22 Ekim Maçlar hangi kanalda, 22 Ekim hangi maçı hangi kanalda, Fenerbahçe maçı hangi kanalda, 31 ekim 2014 maçları, galatasaray maçı hangi kanalda

08 Kasım 2014, Cumartesi
13:00 Konya – TSK (Ampute Futbol Süper Lig) (TRT Spor)
14:00 Altınordu – Antalyaspor (TRT 1)
14:30 Mersin İdmanyurdu – Balıkesirspor (LigTV)
14:45 Liverpool – Chelsea (LigTV3)
16:30 Bayer Leverkusen – Mainz 05 (Tivibu)
16:30 Eintracht Frankfurt – Bayern München (TRT Spor)
17:00 Almeria – Barcelona (NTVSpor Smart HD)
17:00 Manchester United – Crystal Palace (TV8)
18:00 Lens – Bordeaux (Tivibu)
18:00 Zenit St. Petersburg – Terek Grozny (LigTV2)
18:30 Samsunspor – Şanlıurfaspor (TRT Spor)
19:00 Sassuolo – Atalanta (Tivibu)
19:00 Getafe – Elche (NTVSpor Smart HD)
19:30 Werder Bremen – Stuttgart (TRT Haber)
19:30 Queens Park Rangers – Manchester City (LigTV3)
20:30 Fenerbahçe – Çaykur Rizespor (LigTV)
21:00 Toulouse – Metz (A Spor)
21:00 Real Madrid – Rayo Vallecano (NTVSpor Smart HD)
21:00 Malaga – Eibar (NTVSpor Smart HD)
21:45 Sampdoria – Milan (Tivibu)
22:15 Sporting Braga – Gil Vicente (Tivibu)
23:30 Palmeiras – Atletico Mineiro (LigTV3)

09 Kasım 2014, Pazar
12:30 Dinamo Moscow – CSKA Moscow (LigTV3)
13:00 Gümüşhanespor – Düzyurtspor (Mavi Karadeniz)
13:00 BB Erzurumspor – İstanbul Güngörenspor (Kardelen TV)
13:00 Sevilla – Levante (NTVSpor Smart HD)
13:30 Kayseri Erciyesspor – Bursaspor (LigTV)
13:30 Kasımpaşa – Gençlerbirliği (LigTV2)
13:30 Adana Demirspor – Karşıyaka (TRT Spor)
13:30 Yeni Malatyaspor – Fethiyespor (Vuslat TV)
13:30 Göztepe – Pazarspor (Kanal 35)
13:30 Manisaspor – Orduspor (TRT Spor Web)
13:30 Cagliari – Genoa (Tivibu)
15:00 Bucaspor – Elazığspor (TRT Spor Web)
15:00 Osmanlıspor FK – Gaziantep BBSK (TRT Spor Web)
15:30 Gent – Anderlecht (NTVSpor)
15:30 Tottenham – Stoke City (LigTV3)
16:00 Trabzonspor – Torku Konyaspor (LigTV)
16:00 Empoli – Lazio (A Spor)
16:00 Palermo – Udinese (Tivibu)
16:00 Juventus – Parma (Tivibu)
16:30 Wolfsburg – Hamburg (TRT Spor)
18:00 Saint-Etienne – Monaco (Tivibu)
18:00 Nacional – Benfica (Tivibu)
18:00 Espanyol – Villarreal (NTVSpor Smart HD)
18:00 Swansea City – Arsenal (LigTV3)
18:30 Giresunspor – Kayserispor (TRT Spor Web)
18:30 Denizlispor – Adanaspor (TRT Spor)
18:30 Borussia Dortmund – Mönchengladbach (TRT Haber)
19:00 İstanbul Başakşehir – Beşiktaş (LigTV)
19:00 Fiorentina – Napoli (Tivibu)
20:00 Sporting Lisbon – Pacos Ferreira (A Spor)
20:00 Valencia – Athletic Bilbao (NTVSpor Smart HD)
21:00 Gremio – Internacional (LigTV3)
21:30 DC United – New York Red Bulls (Sports TV)
21:45 Roma – Torino (Tivibu)
21:45 Inter – Verona (Tivibu)
22:00 Paris SG – Marseille (Tivibu)
22:00 Real Sociedad – Atletico Madrid (NTVSpor Smart HD)
23:30 Corinthians – Santos (LigTV3)
00:00 New England Revolution – Columbus Crew (Sports TV)
02:30 Los Angeles Galaxy – Real Salt Lake (Sports TV)

Yorum yazmak istermisiniz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>