Yeni Konular

Marmara Sualtı bayanlar güzellik yarışması video izle

Türkiyede ilginç bir güzelik yarışması yapıldı.Bu güzellik yarışması en güzel bayanı bu sefer havuzda su altında seçti.Jüri üyeleri de haliyle suyun içinde yarışmacılara puan verdiler.Türk Balıkadamlar Kulübü’nün, 26 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında düzenlediği festival kapsamında yapılan, 10. Uluslararası Marmara Sualtı Görüntüleme Festivali’nde ilginç anlar yaşandı.Tanıtım toplantısında ilave olarak “Sualtı Güzellik Yarışması” yapıldı. 15 genç kızın katıldığı yarışmada, kızlar su altında jüri karşısına çıktı. İlginç yarışmada “Miss Marmara” seçilen 24 yaşındaki Oya Başar tacını da su altında taktı.

Hürriyet Video’larını izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir. Yüklemek için tıklayınız!!!

Kaybolmaya yüz tutmuş sualtı güzelliklerini herkesle paylaşmak, Türk turizmine katkı sağlayacak su altı değerlerini ön plana çıkarmak ve yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalan su altı canlılarını koruma altına almak amacıyla düzenlenen “10. Uluslararası Marmara Sualtı Görüntüleme Festivali”nin tanıtımı için Caddebostan’daki Türk Balıkadamlar Kulübü havuzunda “Sualtı Güzellik Yarışması” yapıldı.

15 GENÇ KIZ YARIŞTI

Türk Balıkadamlar Kulübü’nün düzenlediği yarışmada jürinin önünden tek tek geçen 15 genç kızdan 24 yaşındaki Oya Başar, “Miss Marmara” seçildi. Yüzme eğitmeni Oya Başar, “Hızla kirlettiğimiz Marmara için halen elimizden bir şeyler gelebilir. Daha az kirleterek ya da yaşayan türleri koruyarak Marmara’ya sahip çıkabiliriz. Miss Marmara olmak bana Marmara Denizi’ni korumak için büyük sorumluluk yükledi” dedi.

FESTİVAL DÜZENLENECEK

Bu arada, Türk Balıkadamlar Kulübü’nün düzenlediği “10. Uluslararası Marmara Sualtı Görüntüleme Festivali”, 26 Haziran ile 3 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Su altı fotoğraf ustalarının katılacağı festivalin uluslararası bölümünde, dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir konuda, su altında çekilen fotoğraf ve filmler yarışacak.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, festival bir yandan sualtı yaşamını ve güzelliklerini tanıtırken, diğer yandan Marmara Denizi’nde yaşanan kirliliğe rağmen süregelen doğal yaşama dikkat çekmeyi amaçlıyor.

Sualtı fotoğraf ustalarının katılacağı festivalde iki önemli yarışma dayer alıyor. Uluslararası yarışmada, dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir konuda sualtında çekmiş oldukları fotoğraflar ve filmleriyle ustalar yarışacak.

Yaşayan Marmara yarışması da, 27 Haziran’da Marmara Adası’nda düzenlenecek dalışlar ile gerçekleştirilecek.

Festivalin tanıtımı için 19 Haziran Cumartesi günü Türk Balıkadamlar Kulübü’nde gerçekleştirilecek toplantıda, kulüp havuzunda “Sualtı Güzellik Yarışması” yapılacak.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir