Yeni Konular

Modayı Ofisinize Taşıyın

modayi-ofisinize-tasiyinHer gün farklı kıyafet giymek yerine, kendi kendinize moda yaratabileceğinizi unutmayın. Ofis kıyafetlerinin her zaman gizli bir dili vardır. Her ne kadar yaptığınız işe göre farklı elbiseler giymeniz gerekse de modayı da takip etmekten geri kalmayın. İş hayatımızda her zaman çeşitli kıyafetler giyerek çalışmalarımıza devam ederiz. Çoğu zamanımızı ise ofisimizde geçiririz. Ofisimize gelen müşteriler veya misafirlerinizin ise her zaman gözleri sizin üzerinizde olur.

modayi-ofisinize-tasiyin

Ofisinize giderken giydiğiniz elbiselerinizin gizli bir dili de vardır. Bu sayede şık gözükürsünüz. Küçük siyah elbise ise her ortamın olduğu gibi ofis ortamlarının da vazgeçilmezidir. Aynı zamanda da uzun sürecek olan toplantılarını ise neşeli hale getirmek için yeterli olur. Pantolon ise rahat kesim olmasına her zaman dikkat ederiz. Aynı zamanda da elbise dolabımızın demirbaşı gibidir. Yükselen beller, fermuar ve düğme detayları gibi bilekte biten modeller de sezon trendlerinden olmasına da önem gösteririz. Kalem etek, boy etekler ise kadının ofisteki en büyük silahıdır. Şık ve gösterişli bir bluz ile kombine edildiğinde ise o gün ki ofis işlerinizde herkesi emriniz altına almasına yeter de artar.

Stiletto ise kim ne derse desin topuk her zaman kadınlara kendisini iyi hissetmelerini sağlamaktadır. Ofis elbisesinin şıklığını tamamlayan son ayrıntıdır. Kadınlar siyah, krem ve kahve tonlarını ise her zaman ilk tercihleri olarak kullanmaktadırlar.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Farklı Bir Etek, Mükemmel Kombinler: Pileli Kalem Etek

FARKLI BİR ETEK,  MÜKEMMEL KOMBİNLER: PİLELİ KALEM ETEK Geçtiğimiz yıllarda moda gündemini sarsan kalem etek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir