Yeni Konular

Moskova Havalimanı’nda patlama video izle 24 Ocak 2011

Rusya’nın başkenti Moskova’nın en büyük uluslararası havalimanı Domodedovo’da bir saldırı düzenlendi. Saldırı sonucunda 20’den fazla kişinin öldüğü 100’den fazla kişinin de yaralandığı açıklandı. Dış hatlar terminalinde gerçekleşen saldırı sonrasında yoğun güvenlik önlemleri alınırken, saldırıyı henüz üstlenen olmadığı kaydedildi

Rusya’nın başkenti Moskova’daki Domodedova havaalanının dış hatlar terminalinin bağaj alma bölümünde meydana gelen patlamada ölü sayısı 20’yi aştı.

Rus haber ajansı RİA Novosti ve İngilizce yayın yapan “Russia Today” televizyonu, Sağlık Bakanlığı yetkililerine dayanarak verdikleri haberde, patlamada 20’den fazla kişinin hayatını kaybettiğini, 100’den fazla kişinin yaralandığını duyurdular.

Rus İnterfaks ajansı patlamaya intihar saldırısının neden olduğunu belirtirken, Russia Today, patlamanın nedeninin henüz netleşmediğini, valizlere yerleştirilen bombanın da olaya yol açmış olabileceğini kaydetti.

Domodedova havaalanındaki patlamanın ardından Moskova’daki Vnukova ve Şeremetyevo havaalanlarında ve metrolardaki güvenlik önlemleri olağanüstü şekilde artırıldı. Domodedova havaalanına yapılan bazı uçuşların başkentteki Vnukova ve Şeremetyevo havaalanlarına yönlendirildiği belirtildi.

Olayı soruşturan polis yetkilileri, patlamaya terörist saldırının yol açtığını belirtmekle yetindiler

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir