Yeni Konular

MSN 2011 beta sürümü yükle indir

12313203-msn-messengerİnternette ençok kullanılan programlardan olan MSN 2011 yeni sürümü çıktı. Windows Live 2011’in beta programı halka sunuldu. Programı indirmek için MSN 2011 linki alt kısımda verilmiştir.Dünyanın en çok kullanılan online sohbet programı olan Windows Live (MSN) 2011 yeni sürümüyle kullanıcıların hizmetine sunuldu. Microsoft MSN’in popülerliğini kullanıp kendine has bir sosyal ağ oluşturmak için son birkaç sürümdür Windows Live Essentials adlı program paketinle birlikte veriliyor

MSN 2011 beta sürümünü yüklemek için tıklayınız

İçerisinde Windows Live Messenger’ın da bulunduğu bu paket sayesinde, fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz bir alan kolayca montaj yapabileceğiniz bir program, blog’unuza daha rahat yazı yazabilmeniz içinse özel bir yazılım da mevcut edilmiş.

Windows Live Essentials (Windows Live Temel Parçalar), adlı bu yazılım paketinin beta sürümünde şimdilik Türkçe desteği bulunmuyor. Microsoft’un sitesinde yapılan açıklamaya göre MSN 2011 Windows XP’yi desteklemiyor. Sadece Vista ve Windows 7’de çalışacak olan program paketi beta testlerinde gelen eleştirilere ve talebe göre XP’ye de uyarllanması bekleniyor.

Program paketinin içerisinde, bilgisayarınızdaki dosyalarınızı otomatik olarak Live Space alanınıza yedekleyen sync adlı bir program da bulunuyor. Ufak kullanıcıların güvenliği için ise aile paketi adlı özel bir koruma yazılımı da paketin içerisinden ulaşabilirsiniz.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nesne Yönelimli Programlama (Tez Niteliğinde)

Nesne Yönelimli Programlama (Tez Niteliğinde)

SINIF NEDİR?   Sınıflar soyut bir veri tipidir. Object ise somutlaşan bir cismidir. Motorlu taşıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir