Yeni Konular

Nuri Şahin Real Madrid’e transfer oldu video izle

Nuri Şahin resmen Real Madrid’de

Bu sezon Borussia Dortmund’da gösterdiği başarılı performansla Avrupa’da dikkat çeken Milli oyuncumuz Nuri Şahin, Real Madrid’e transfer oldu,Real Madrid kulübü, Türk futbolcu Nuri Şahin’in transferini resmen duyurdu.
Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, Borissia Dortmund’un şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan 22 yaşındaki Türk milli futbolcunun, Bundesliga’nın en dikkat çekici futbolcularından biri olduğu ve gelecek sezon Real Madrid’de oynaması konusunda anlaşmaya varıldığı belirtildi

Kulüp, internet sitesinde, Nuri’yi ”duran toplarda bir uzman ve gerek sertliğiyle gerekse isabetiyle sol ayağıyla çok iyi şut çeken bir futbolcu” diye tanıttı.

İspanyol basını da internetteki safyalarından Nuri’nin Real Madrid’e transfer haberini manşetten verdi. Haberlerde Real Madrid’in bonservis bedeli olarak Borussia Dortmund’a 10 ila 132 milyon avro arasında bir para ödeyeceği, Türk futbolcuyla da yaklaşık 2,5 milyon avrodan 6 yıllık sözleşme imzalayacağını yazdı.

Nuri’nin önümüzdeki günlerde Madrid’e gelerek basına tanıtılacağı ve tedavisine de burada devam edileceği ileri sürüldü.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir