Yeni Konular

Prensesin uykusu filmi 13 kasımda vizyona girdi

Çağan Irmağın Prensesin uykusu filmi 4 Kasım akşamı 16. Londra Türk Filmleri Festivalinin açılışında, Leicester Square’deki ünlü Empire sinemasında gerçekleştiren filmin galası 11 Kasım Perşembe akşamı Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın ev sahipliğinde Maslak TİM Show Center’da gerçekleşti.Çağan Irmak bu film de daha önceden film çekilmeyen doğal mekanlar kullandı.Oyuncularr da şöhretli olmayıp tiyatrodan gelmiş güçlü oyuncular tercih edildi.

Türkiye’de bir filmin lansmanı için yapılan en donanımlı ve farklı dijital medya uygulamalarına sahip olan Prensesin Uykusu, gerek güçlü oyuncu kadrosu gerekse farklı konusuyla bugüne kadar hakkından sıkça söz ettirdi. Film, gösterimi öncesinde yapılan sosyal medya çalışmalarıyla büyük bir hayran kitlesi oluşturdu bile.

Filmin Fragmanı
Filmin kısaca konusu kısaca şöyleBir kütüphanede memur olarak çalışan Aziz, kendi küçük dünyasında sakin ve huzurlu bir hayat sürdürmektedir. Bir gün, mahalleye yeni açılan kuaförün sahibi Seçil ve 10 yaşındaki kızı Gizem, Aziz’in oturduğu apartmana taşınır. Aziz’in yeni komşularıyla renklenen hayatı, küçük kızın daldığı uzun uykuyla gölgelenir. Gizem’in daldığı uykunun tetiklediği bambaşka olaylarla, sıradan görünen ama aslında rengarenk karakterlere sahip bu insanlar birlik olup, kaderi değiştirmeye çalışırlar.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir