Yeni Konular

Sigaraya zam Ekim 2011 yeni fiyatlar nedir sigaraya zam var mı

Sigaraya zam! Alkole zam! ÖTV zammı! Sigara fiyatları ne kadar?.Sigaraya zam! öğren.Sigaraya zam! Alkole zam! ÖTV zammı! Sigara fiyatları ne kadar?

Sigaraya zam! Alkole zam! ÖTV zammı! Sigara fiyatları ne kadar?.Sigaraya zam! Alkole zam! ÖTV zammı! Sigara fiyatları ne kadar? öğren.Sigaraya zam! Alkole zam! ÖTV zammı! Sigara fiyatları ne kadar Sigaraya zam! Alkole zam! ÖTV zammı! Sigara fiyatları ne kadar?…

Alkol ve sigaraya zam! Alkol fiyatları ve sigara fiyatları (Tekel’e zam) son dakika.Alkol ve sigaraya zam! Alkol fiyatları ve sigara fiyatları (Tekel’e zam) son dakika haber. Alkol ve sigaraya zam! Alkol fiyatları ve sigara fiyatları (Tekel’e zam) son dakika detayları.İşte Alkol ve sigaraya zam! Alkol fiyatları ve sigara fiyatları (Tekel’e zam)

Bazı mallarda uygulanan Özel Tüketim Vergisi’nde değişikliğe gidildi. Değişikliğe ilişkin karar, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Buna göre, aralarında motorlu araçlar, alkollü içkiler ve tütün mamullerinin de olduğu bazı mallarda uygulanan ÖTV ile ilgili kararın yürürlüğe konulması, Maliye Bakanlığının yazısı üzerine, Bakanlar Kurulu’nca kararlaştırıldı.

Motorlu taşıtlar, içki, sigara ve cep telefonunda Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) artırıldı.

1600 ve 200 CC araçlarda ÖTV oranı %60 tan %80’e, sigara da %63’ten %69’a çıkarıldı.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir