Yeni Konular
Anasayfa / Eğitim - Bilgi / Biyografiler - Ünlüler / Sinem Kobal Kimdir? Kariyeri Nelerdir?

Sinem Kobal Kimdir? Kariyeri Nelerdir?

sinem-kobal-kenan-imirzalioglu

Sinem 14 Ağustos 1987 İstanbul doğumlu bir oyuncudur. Aslen Rize, Hemşinli bir ailenin ilk çocuğudur. Selena dizisinde birlikte oynadığı ve Atacan Baybars adlı karakteri oynayan Kerem adında bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Sinem Kobal aynı zamanda da Star TV’de yayınlanan Hürrem Sultan dizisinde de Ayşe karakterini canlandırmıştır.

Sinem Kobal daha küçük yaşlarda Yıldız Alper Bale okulunda başladığı bale eğitimine de sekiz yıl devam etmiştir. Bunun yanında Royal Akademi’den de diplomasını almıştır. Okuduğu lise ise İSTEK Vakfı Özel Acıbadem’dir. Başarılı öğrencilik yıllarından sonra Sinem Kobal ilk kez 13 yaşındayken TV dizisi ” Dadı ” ‘da rol almaya başlamıştır. Dizideki adı dilara olan Sinem Kobal daha o yıllarda, ileride büyük bir oyuncu ve tanınmış bir yüz olacağının da sinyallerini vermekteydi.

 

Atv’de yayınlanan Selena adlı dizi ile daha çok tanınmış ve birçok projede de yer almıştır. Sinem Kobal oyunculuk hayatının dışında, özel hayatı ile de birçok kez dikkat çeken bir ünlüdür. Son olarak Arda Turan ile olan ilişkisi ise gündeme bomba gibi düşmüş ve evliliğin kıyısından dönmüşlerdir. Önceki gün görüntülenen Sinem Kobal’ın yanında ise Karadayı dizisinin oyuncusu olan Kenan İmirzalıoğlu’dur. Paparazi ekibi yeni bir aşk mı doğuyor diye mikrofonlarını uzattığında ise, Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bu sorulara cevapsız kalmışlardır.

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Mencius ve Felsefesi

Mencius ve Felsefesi

Mencius MÖ 372-289 yılları arasında bugünkü Shandong Eyaleti sınırları içerisinde yer alan Zou bölgesinde yaşadı.Babasını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir