Yeni Konular

Siyah Göz Makyajı Teknikleri ve Resimleri

siyah-goz-makyaji-12-1Siyah Göz Makyajı Teknikleri ve Resimleri

Teniniz ile her daim uyum içerisinde olan siyah göz makyajı gecenin parlayan yıldızı olmanız adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir. Her kıyafetiniz ile kolaylıkla kombin edilebilen siyah göz makyajı asaletin rengi olarak tanımlanmaktadır. Bu makyaj tekniği uygulaması sırasında dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar bulunmaktadır.

Siyah göz makyajı için öncelikle gözlerini siyah kalem aracılığı ile istediğiniz şekilde çerçevelemelisiniz. Daha sonra sünger aparatı aracılığı sürdüğünüz göz kalemini dağıtarak buğulu bir görünüm elde etmelisiniz.

2010 Göz Makyajı

Bu uygulama sonrasında aydınlık bir görünüm kazanmak adına göz pınarlarınıza aydınlatıcı uygulamalısınız. Eğer gözlerinizin küçük görünmesini istemiyorsanız, göz altlarınıza kalem sürmemelisiniz. Marjinal formda hazırlanmış bir makyaj platformu için dörtlü farlardan yararlanabilirsiniz. Siyah makyaj işleminde diğer makyaj malzemelerini daha az kullanmalısınız. Çünkü dikkatin göz kapaklarınıza verilmesi gerekmektedir.

 

kedi-gozu-makyaji-3482

Eğer açık ten rengine sahipseniz siyah göz makyajını kahverengi tonlar aracılığı ile yumuşatabilirsiniz. Gözlerinizin olduğundan daha büyük görünmesini istiyorsanız eyeliner uygulaması ile çekici bakışlar elde edebilirsiniz. Bu makyaj tipi öncesinde mutlaka yüzünüze baz uygulamalısınız. Bu işlem siyah göz makyajınızın kalıcılığını artıracaktır. Far uygulamasında ise siyah ve beyaz renk tonlarını tercih ederek marjinal formun ön plana çıkmasına olanak tanıyabilirsiniz. Eğer az ve seyrek kirpiklere sahipseniz takma kirpik kullanabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz öneriler aracılığı ile kusursuz bir görünüme kavuşmanın tam zamanı.

bugulu-goz-makyaji-resimli

bugulu goz makyaji resim
siyah-gölgeli-göz-makyajı
siyah-gölgeli-göz-makyajı.jpg
17 Şubat 2015
65 kB
500 × 453
Screen-Shot-2012-10-23-at-12.11.49-PM
 siyah-gölgeli-göz-makyajı
timthumb
siyah-gölgeli-göz-makyajı
isiltili-golgeli-goz-makyaji
isiltili-golgeli-goz-makyaji
bugulu-dumanlu-goz-makyaji
bugulu-dumanlu-goz-makyaji.jpg
Screen-Shot-2012-10-23-at-12.25.37-PM
Screen-Shot-2012-10-23-at-12.25.37-PM.png
17 Şubat 2015
357 kB
497 × 476
resimli-goz-makyaji-2
resimli-goz-makyaji-2.jpg
17 Şubat 2015
91 kB
450 × 536
   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın