Yeni Konular

Telefon Uygulamaları İle Hayatınızı Kolaylaştırın

TELEFON UYGULAMALARI İLE HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN

Akıllı telefonların giderek yaygınlaştığı günümüzde hayatımızın odak noktası haline gelen telefon uygulamaları işlevsel ve pratik çözümler üreterek hayatı kolaylaştırıyor. Sizde zamandan ve emekten tasarruf sağlamak istiyorsanız telefon uygulamaları ile hayatınızı kolaylaştırın. Hayatınızı kolaylaştıran telefon uygulamaları mercek altına alındığında şu seçenekleri öne çıkartabiliriz.

noltatelefon-uygulamasi

QUİCK CLİK

Android uygulaması olan Quick Click ile telefonunuzu daha işlevsel hale getirebilir; telefonunuzun fonksiyonlarını değiştirebilirsiniz. Telefonunuza keyfinize göre kısa yollar eklemenizi sağlayan Quick Click aynı zamanda telefonunuzun ses açma ve kapama tuşlarını fotoğraf çekme işlevi olarak kullanmanızı sağlıyor. Sizde telefonunuza Quick Clik’i yükleyin ve akıllı telefon uygulamaları ile hayatınızı kolaylaştırın.

hayat-kurtaran-telefon-uygulamasi

NOKTA

Birçok işleminizi bir arada yapmanızı sağlayan Nokta günlük hava tahmin raporlarından gazete ve dergi yayınlarına, günlük burç yorumlarından Tv takip listelerine kadar birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

eglenceli-telefon-uygulamasi

SNAPİ

Son dönemin modası selfieyi yeni bir boyuta taşıyan Snapi size özel seçenekler sunuyor. Sensörleri sayesinden hareketlerinizi algılayan ve hareketlerinize uygun çekim imkânı sağlayan program sizin hareketlerinize göre selfie çekiyor. Böylece telefona dokunmadan selfie çekebilir, en özel selfie pozları verebilirsiniz.

akilli-telefonlar

READY CONTACS + DİALER

İnternet uygulamalarının sıklaşmasıyla mesajlaşma programları da çoğaldı. Sizin kullandığınız mesajlaşma programları ile arkadaşlarınızın kullandığı mesajlaşma programlarının farklı olması sizin için sorun teşkil edebilir. Bu sorunu ortadan kaldıran Ready Contacs + Dialer tüm mesajlaşma programlarını tek çatı altında topluyor. Böylece rehberinizi mesajlaşma menünüzde toplayarak pratik bir mesajlaşma sağlayabilirsiniz.

SES DEĞİŞTİRİCİ

Sıkıldığınız ya da eğlenceli ir şeyler yapmak istediğinizde akıllı telefon uygulamaları ile hayatınızı kolaylaştırın. Ses değiştirme özelliği olan Ses Değiştirici ile sesinize efektler verebilir eğlendirici ve keyif verici zaman geçirerek sosyalleşme imkânı sağlayan bir seçeneğe sahip olacaksınız.

   

Hakkında

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın