Yeni Konular

Başbakan açıkladı Telekom Arenada Galatasaray’ın Bir Kuruşu Yok video izle

Telekom Arenada Galatasaray'ın Bir Allah Kuruşu Yok -VİDEOTelekom Arenada Galatasaray’ın Bir Allah Kuruşu Yok -VİDEO, Türk Telekom Arena Stadı’nda yaşanan protestoları değerlendiren Erdoğan, stadın tamamiyle TOKİ tarafından yapıldığını söyledi.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türk Telekom Arena Stadı?nda yaşanan protesto gösterilerini, “Böyle bir yatırımın karşılığı bu olmamalıydı diye düşünüyorum. Ama biz ne diyoruz; at denize balık bilmezse Halik bilir diyoruz.” şeklinde değerlendirdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türk Telekom Arena Stadı’nda yaşanan protesto gösterilerini, "Böyle bir yatırımın karşılığı bu olmamalıydı diye düşünüyorum. Ama biz ne diyoruz; at denize balık bilmezse Halik bilir diyoruz." şeklinde değerlendirdi.

Başbakan, Galatasaray’ın 15 yıldır hayalini kurduğu Türk Telekom Arena Stadı açılışında bir grubun yaptığı protestolar üzerine "Galatasaray – Ajax" karşılaşmasını izlemeden stattan ayrılmış, daha sonra bakanlar ve protokol de stadı terketmişti.

Erdoğan, yaşananları İstanbul’da katıldığı açılış töreninde değerlendirdi.

Erdoğan, "Birileri çıkıyor Seyrantepe stadında filancanın emeği var diyor. Çok açık net konuşuyorum. Stadın A’dan Z’ye yapımında Galatasaray Kulübünün bir Allah kuruşu yoktur. Tamamiyle bu tesis TOKİ tarafından yapılmıştır." dedi.

Başbakan Erdoğan, protestoların Galatasaraylılara mal edilemeyeceğine dikkat çekerek şöyle konuştu:

"Tüm oradaki olumsuzluklar sahiplerinindir. Galatasaray camiasını tenzih ederim. Camia bu yapılanlardan rahatsız olmuştur, bizim de üzüntümüz budur. Herhalde böyle bir yatırımın karşılığı bu olmamalıydı diye düşünüyorum. Ama biz ne diyoruz at denize balık bilmezse Halik bilir diyoruz."

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın