Yeni Konular

Trabzonspor’un 2010 Ziraat Türkiye kupası töreni kolbastı şovu video izle 5 Mayıs 2010

Ziraat Türkiye Kupasının 48 şampiyonu Fenerbahçeyi 3-1 yenen Trabzonspor oldu.Trabzonspor kupasını Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener’in elinden aldı.Kupayı alırken ise kolbastı ile coştu.Bordo-mavili futbolcular, Şanlıurfa GAP Arena’daki finalin ardından düzenlenen törende kupa ve madalyalarını aldılar.

Fenerbahçe’nin ikincilik şildini almasının ardından podyuma çıkan Trabzonsporlu futbolculara önce madalyaları verildi. Bu sırada Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım futbolcuları tebrik etti.

Başkan Özgener’in kupayı kaptan Song’a vermesinin ardından havaya bordo ve mavi renklerde konfetiler atıldı Gap Arena Stadında büyük bir kupa coşkusu yaşandı.Kupayı kaldıran bordo-mavili futbolcular daha sonra saha inerken, bazı futbolcular stat hoparlörlerinden çalınan kolbastı eşliğinde oynadılar.

Futbolcular saha içinde çekilen fotoğrafları ardından taraftarının bulunduğu tribünlerin önünde kupayı taşıyarak, sevinçlerini tribünlerle paylaştı.Trabzonsporlu yöneticiler de futbolculara eşlik ettiler.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Beyninizi Açacak Videolar

Beyninizi Açacak Videolar

Tedx boş vakitlerinizde vaktinizi doldurmanız gereken videolar paylaşıyor. Bu kadar gereksiz videolar arasında kaliteli olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir