Yeni Konular

Trabzonspor’un yeni transferi Jaja golleri video izle

www.aymoli.com

Trabzonspor, Ukrayna’nın FC Metalist Kharkiv takımında forma giyen Brezilyalı oyuncu Jackson Avelino Coelho Jaja’yı transfer etti.Bordo-mavili takımın internet sitesinde yer alan haberde, kulüp başkanı Sadri Şener’in, Ukrayna’nın FC Metalist Kharkiv takımında forma giyen Brezilyalı oyuncu Jackson Avelino Coelho Jaja ile 4 yıllık sözleşme imzaladığı bildirildi.


 jaja trabzonsporda

Trabzonspor’un 4 yıllık anlaşma sağladığı Brezilyalı forvet oyuncusu Jackson Avelino Coelho (jaja), Bordo-mavili takımı çok beğendiğini söyledi.

TFF Süper Kupa maçını izleyen Jaja, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Jaja, Trabzonspor’un çok iyi bir ekip olduğunu belirterek, “Takımı çok iyi gördüm. Sistemi oturmuş ve çok kaliteli bir takım. Burada takımıma katkı sağlamak istiyorum” dedi.

Başka takımlardan da teklif aldığını ifade eden Jaja, “Trabzonspor’un hakkında güzel şeyler duydum. Bu yüzden Trabzonspor’a imza attım” diye konuştu. çıklamada, oyuncu ve kulübüyle bir süredir devam eden görüşmelerin sonuçlandığı, Sadri Şener ile genel sayman Mahmut Aksu’nun, sabah İstanbul’dan Ukrayna’ya giderek transfere son noktayı koyduğu belirtildi.
Futbolcunun bugün Ukrayna’da kendisini 4 yıllığına Trabzonspor’a bağlayan mukaveleyi imzaladığı belirtilen açıklamada, Şener ve Aksu’nun oyuncuyla birlikte akşam saatlerinde Türkiye’ye gelerek Trabzonspor maçını izlediler.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın