Türkiye Kupası maç programı tarihleri 28 Ekim 29 Ekim 2009

27 Ekim 2009 733 views

turkiye-kupasiZiraat Türkiye Kupasında  play-off maçlarının tarihleri saatleri ve  hakemleri belli oldu.

Ziraat Türkiye Kupası play-off maçları, 2. kademe maçları sonucu tur atlayan 18 takım, geçen sezon sezonunda Turkcell Süper Ligi 5-15 sıralar arasında tamamlayan 11 takım ve Turkcell Süper Lig’e yükselen 3 takım arasında oynanıyor. Tek maçlı eleme yoluyla  oynanacak play-off maçları sonunda galip gelen takımlar tur atlayıp  gruplarda oynama şansına sahip olacaklar.

Türkiye kupası maçları TRT 1 tarafından yayın hakkını aldı.

Galatasaray Bucaspor maçını Kanaltürk tv naklen şifresiz yayınlıyacak.
Maçlar  28 ve 29 Ekim 2009 tarihlerinde oynanacakve  play-off maçlarını yönetecek  hakemler ve maç programı şu şekilde olacak:

 28.10.2009

Maç: Tokatspor – Ankaraspor
Stat – Saat: Gaziosmanpaşa – 13:30
Hakem: Adem Sarıtaş
Yardımcı Hakem: Özgür Ertem – Mehmet Kağan Bingül Dördüncü Hakem: Emre Altun

Maç: Ankaragücü – Karşıyaka
Stat – Saat: Ankara 19 Mayıs – 19:00
Hakem: Erbay Aldemir
Yardımcı Hakem: Neşet Merdin – Volkan Akçit
Dördüncü Hakem: Ali Zağlı

Maç: Kayserispor – Manisaspor
Stat – Saat: Büyükşehir Belediyesi Kadir Has – 15:00
Hakem: Zafer Demir
Yardımcı Hakem: Alpaslan Dedeş – Süleyman Özay
Dördüncü Hakem: Mehmet Kürşat Öner

Maç: Mersin İdman Yurdu – Antalyaspor
Stat – Saat: Tevfik Sırrı Gür – 13:30
Hakem: Hüseyin Sabancı
Yardımcı Hakem: Ali Saygın Ögel – Birol Güldane
Dördüncü Hakem: Hakan Akmısır

Maç: Güngören Belediyespor – Bursaspor
Stat – Saat: Mimar Yahya Baş – 13:30
Hakem: Nihat Akman
Yardımcı Hakem: Mehmet Şahan Yılmaz – Seref Basmacı
Dördüncü Hakem: Ahmet Zengin

Maç: Büyükşehir Bld.Spor – Gençlerbirliği
Stat – Saat: Atatürk Olimpiyat – 15:00
Hakem: Mürvet Sezer
Yardımcı Hakem: İsmail Köse – Mehmet Cem Hanoğlu
Dördüncü Hakem: İlkay Aydın

Maç: Galatasaray – Bucaspor
Stat – Saat: Ali Sami Yen – 19:00
Hakem: Abdullah Yılmaz
Yardımcı Hakem: Serdar Diyadin – Mehmet Metin
Dördüncü Hakem: Halil Sayın

Maç: Diyarbakırspor – Tarsus İdman Yurdu
Stat – Saat: Diyarbakır Atatürk – 19:00
Hakem: Mustafa Öğretmenoğlu
Yardımcı Hakem: Hüseyin Fidan – Serkan Çimen
Dördüncü Hakem: Serdar Bahçıvan

Maç: Kasımpaşa – Kayseri Erciyesspor
Stat – Saat: Recep Tayyip Erdoğan – 15:00
Hakem: Çağatay Şahan
Yardımcı Hakem: Serhan Malkoç – Engin Erdem
Dördüncü Hakem: Muhsin Çayan

Maç: Denizli Belediyespor – Kastamonuspor
Stat – Saat: Doğan Seyfi Atlı – 13:30
Hakem: Hasan Kılıçoğlu
Yardımcı Hakem: Gökhan Osman Yamar – Murat Temel
Dördüncü Hakem: Sedat Sert

Maç: Denizlispor – Gaziantepspor
Stat – Saat: Denizli Atatürk – 19:00
Hakem: Fethi Serkan Koçak
Yardımcı Hakem: Muharrem Yılmaz – Özgür Fatih Kalaycı Eser Birinci

Maç: Konya Şekerspor – Adanaspor
Stat – Saat: Recep Konuk Spor Tesisleri – 13:30
Hakem: Mete Kalkavan
Yardımcı Hakem: Sedat Etik – Erkan Akbulut
Dördüncü Hakem: Mustafa Kürşad Filiz

Maç: Orduspor – Belediye Vanspor
Stat – Saat: 19 Eylül – 13:30
Hakem: Zafer Koçbay
Yardımcı Hakem: Gökmen Arda – Fahri Aksoy
Dördüncü Hakem: Serdar Sözlevi

Maç: Yalovaspor – Eskişehirspor
Stat – Saat: Yalova Atatürk – 13:30
Hakem: Hakan Ceylan
Yardımcı Hakem: Alper Ulusoy – Şenol Ersoy
Dördüncü Hakem: Ozan Soykan

29.10.2009

Maç: Altay – Samsunspor
Stat – Saat: İzmir Alsancak – 13:30
Hakem: Barış Şimşek
Yardımcı Hakem: Ejder Yapıcı – Hakan Eygü
Dördüncü Hakem: Mustafa Aydın

Google'da ara
Türkiye Kupası maç programı tarihleri 28 Ekim 29 Ekim 2009

Etiketler: , , , , ,

Arkadasinla paylas:
Facebook'ta paylas

Bir yorum yazabilir, sitenizden takip edebilir ya da RSS kaynagi ile yeni icerikleri takip edebilirsiniz.

(Bu habere yorum yaz...)

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Galatasaray Trabzonspor maçı özeti izle
Sports