Yeni Konular

Uçurun Beni Acun Bey

Uçurun Beni Acun Bey

 

bu-tarz-benim-sen-star-degilsinTV8 kanalında yayınlanan Bu Tarz Benim’in bu haftaki özel konuğu kanalın da sahibi olan Acun Ilıcalı oldu. Yarışmacılar performanslarını sergilerken, sahneye Nihal Candan çıktı. Acun Ilıcalı’ya ” Uçurun beni Acun Bey! ” şeklinde seslendi. TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı bu soru karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Bunun yanında Acun Ilıcalı kendi kanalında yayınlanan Bu Tarz Benim programında yaptığı yorumlarla da, programı takip ettiğini ve konsepte hakim olduğunu da göstermiş oldu. Candan uçurun beni Acun bey dedikten sonra, kısa bir sessizliğin ardından ortalığı kahkahalar boğdu. Sahneye gelen Nihal Candan senaryo gereği kendisini dünya starı şeklinde lanse edip, seksi bir kıyafet giydi.

 

Konsepti için jüri üyesi Kemal Doğulu ise ” Bak canım, star olsan seni tepeden indirirdik, gön bak Ivana’yı indirdik, ama sen star değilsin yavaş gel ” şeklinde yorumda bulundu. Bu yorumu karşısında şaşkına dönen Nihal Candan şaşkınlığını gizleyemedi. Doğulu’nun sözleri ise stüdyoda bulunan seyirciler tarafından büyük alkış aldı. Candan ise jüri bölümüne dönerek, uçurun beni Acun bey diye seslendi.

bu-tarz-benim-nihal-candan

Seksi kıyafeti ile yaptığı performanstan da güzel puanlar toplayan Candan, performansının ardından yerine oturdu. TV8’de yayınlanan Bu tarz benim programına yoğun ilgi de bulunmaktadır. Yarışmacılar her hafta yaşanan özel sahne de performanslarını sergilemektedirler. Performanslarına göre de jüri üyeleri yarışmacılara gerek kıyafetleri, gerek konseptleri gerekse makyajlarına puanlar vermektedirler.

 

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

04 Haziran 2015 Kıbrıs Ödülünü Kim Kazandı

Survivor 4 Haziran kısmında yarışmacılar doğrudan Kıbrıs biletinin sahibi olmak amaçlı uğraş edecektir . Bu …

Bir cevap yazın