Vitali Klitschko – Manuel Charr boks maçı izle video kim kazandı 8 Eylül 2012

vitali klitschko

Vitali Klitschko -Manuel Charr boks maçını kim kazandı video izle 08.09.2012
Moskova’da bu gece gerçekleştirilecek WBC ağır sıklet ünvan gecesi Vitali Klitschko – Manuel Charr karşılaşması ile beraber toplamda altı karşılaşma, beş farklı keme rmücadelesi gerçekleştirilecek. Yayıncı kuruluş olarak ise ülkemizde yayın gerçekleşmezken, Avrupanın birçok ülkesinden bu karşılaşmalar yayınlanıyor

Vitali Klitschko – Manuel Charr gecesini başta Alman TV RTL ve Rusya adına Russia 2 kanalları canlı yayınlar ile boksseverlere ulaştıracak. RTL Kanalı, gerek kablo TV de gerekse de Hotbird üzerinden şifresiz yayın yapmakta olduğunu belirtelim. RTL, gecenin yayınına 23:00 tebaşlarken, Vitali – Charr maçı ise 23:45 ten itibaren canlı yayında ekranda olacak. Russia 2 kanalını ise internet üzerinden izlemek mümkün.

Kanalın, kendi internet sitesinde yer alan canlı yayın kısmında, Russia 2’nin mevcut yayın akışı takip edilebilmekte. Boxnation ChannelVitali Klitschko – Manuel Charr gecesindeki karşılaşmalarda öne çıkan ilk maç, ağır sıkletteki Magomed Abdusalamov – Jameel McCline maçı. WBC Amerika Birleşik Devletler şampiyonluğu kemerinin ortaya konacağı karşılaşmada ters gardlı, solak ve sert sol kroşeleri ile nakavtlar gerçekleştiren yenilgisiz Rus boksör Magomed Abdusalaov, tecrübeli rakibi ve iri fiziği ile dikkat çeken Jameel McCline karşısında hem galibiyet arayacak hem de tecrübesini geliştirmeye çalışacak.

[pro-player width=’530′ height=’253′ type=’video’ image=’http://www.aymoli.com/wp-content/uploads/vitali-klitschko.jpg’]http://www.youtube.com/embed/Tl8aUPwTWMQ[/pro-player]Gecedeki bir diğer ağır sıklet kapışmasında ise Vyacheslav Glazskov ile Konstantin Airich, WBC Baltic Denizi Gümüş Keme rşampiyonluğu için ringe çıkacak. 2008 Olimpiyatlarının madalyalı ismi Glaszkov, ülkesinde Kazak rakibi Konstantin Airich karşısında yenilgisizliğini sürdürüp geceyi galibiyetle kapatmak isterken, Airich ise Moskova’da sürpriz sayılabilecek bir nakavt arayacak.

İki yenilgisiz boksörün maçında tüy sıklette Ayup Arsaev ile Khavzhy Khatsyau, WBC Baltık Denizi şampiyonluğu için kozlarını paylakacakken, orta sıklette ise Andrey Maryasev ile Muhittin Rajabbaev aynı kemere ulaşabilmek için ringe çıkacak.

….
http://www.aymoli.com/wp-content/uploads/vitali-klitschko.jpg

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir