Yeni Konular

03.06.2015 Survivor All Star Gönüllüler SMS Birincisi Kim Oldu

Survivor All Star ÖdülüSurvivor All Star’da haftaların bitmesine yakın bir zamanda yine bir eleme heyecanı yaşandı. Heyecan had safhaya ulaştı diyebiliriz. Çünkü herkes Kıbrıs planları yapıyordu ve oraya gitmek istiyor. Survivor bitimine yaklaşık 4 hafta kaldı. Bu hafta da dokulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında kim birinci oldu? Bunu açıklayalım. 

Bu hafta dokunulmazlığı kazanan kişi Hilmicem olmuştu.

Smslerde ise birinci olan kişi Hasan oldu.

Bu hafta elenen isim ise Bozok oldu.

Konseyde Hasan ismi söylenmişti. Ancak Hasan Sms mesajlarında birinciliği aldı. Bu yüzden elemeye seçilemeyecek kişi olmuştu. Hasan’da eleme için birini söylmeesi gerekiyordu. u kişi olarak da Bozok ismini verdi ve Bozok’da en düşük oyu alarak elendi.

Doğrusunu söylemek gerekirse Hasan’ın ard arda aldığı 5. birincilik olmalı bu Gönüllüler’de ve bu Hilmicem ve Turabi’nin hiç hoşlarına gitmediği çok açık görünüyor. İkisi de Hasan birinci olduğuda çenelerini kaşımaya başladı.

 

Survivor All Star kim birinci oldu, Survivor all star Sms birinci, Halk oylaması Survivor’da kimi birinci seçti, Survivor All Star bu hafta kim elendi?, 03.06.2015 Survivor kim elendi, 3 Haziran 2015 Çarşamba Survivor kim elendi,  3 Haziran 2015 Çarşamba Survivor kim birinci seçildi, 03.06.2015 Survivor all star sms sonuçları …

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

04 Haziran 2015 Kıbrıs Ödülünü Kim Kazandı

Survivor 4 Haziran kısmında yarışmacılar doğrudan Kıbrıs biletinin sahibi olmak amaçlı uğraş edecektir . Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir