Yeni Konular

10 Days Zayıflama Hapı Nedir?

Logo_

Ülkemizde kilolu insanların sayısı giderek artarken çözüm üreten firmaların sayısı da buna paralel olarak artmakta. Kilolu insanların dertlerine çözüm olabilecek ürünleri bir araya getirip kullanarak oluşturdukları çeşitli kapsül, toz, sıvı ya da efervesan tabletleri kilolu insanların tecrübelerine sunmaktalar. 10 days zayıflama hapı da bunlardan bir tanesi.


Suda çözünen (efervesan) tabletler olarak üretilen 10 days isimli ürünün içeriğinde chitosan adlı, etrafına yağ toplayan madde bulunmaktadır.

10-days-zayiflama-hapi

10 days tabletleri 1 bardak içme suyunun içinde tamamen erimesi beklenerek, eridikten sonra içilir ve de tadı limon ferahlığındadır.

efervasan-tablet
Bir kutu 10 days zayıflama tableti yirmi adet suda çözünen tablet barındırmaktadır. Günde bir defa yemek öncesinde içileceği gibi yemek yerken beraberinde de içilmesinde bir sakınca görülmemiştir.
Öğün esnasında yediğiniz yağları midede etrafına topladıktan sonra bağırsak tarafından emilmeden dışkı ile dışarı atarken toplamda 300 kalori harcamanıza neden olan 10 days tablet hızlı kilo kaybı vaat eder.
Kesinlikle soğuk su kullanılarak yapılmalıdır.

Toplam içeriğinde; B12, chitosan, sodyum bikarbonat, limon asidi, inulin, sakarin, B-2 gibi maddeler bulundurur.

Chitosan denilen polisakkarit; ıstakoz, yengeç, karides gibi deniz kabuklularının kabuklarında bulunan kitinden üretilir.

10 days zayıflama hapının bilinen bir yan etkisi bulunmamış olmasına rağmen yine de hamile ya da emziren bayanların kullanması önerilmeyen ürünler arasındadır.

Hap kullanılırken herhangi bir diyet yapılmadığından bazı insanların direk tercih ettiği bir üründür. Zahmetsiz ve kısıtlamasız bir kullanım şekli sunar.

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın