Yeni Konular

12 Şubat 2011 Vizyona Girecek 4 Film İncir Reçeli, Dövüşçü (The Figther), Ayin (The Rite), Şampiyon (Secretariat)

İşte Vizyona Girecek 4 Film - VİDEOİşte Vizyona Girecek 4 Film – VİDEO, Türk sinemaseverler, bugün biri yerli 4 yeni filmle buluşuyor. İncir Reçeli, Dövüşçü (The Figther), Ayin (The Rite), Şampiyon (Secretariat) sinemaseverle buluşacak.

İNCİR REÇELİ

Aytaç Ağırlar’ın yönettiği ve Sezai Paracıkoğlu, Melike Güner, Barbara Laurens ile Sinan Çalışkanoğlu’nun oynadığı ”İncir Reçeli” filmi, romantik sahneleriyle izleyicilerin karşısında olacak.kullan

Filmin konusu şöyle:

”Metin 30’lu yaşlarda hayatını TV’lere skeç yazarak kazanan bir adamdır. Bir gün gittiği barda, hayatını tümüyle değiştiren Duygu ile tanışır. Duygu ve Metin, bir masala başlarlar ama sonu başından belli bir masaldır bu…”

DÖVÜŞÇÜ (THE FİGTHER)

David Russell’ın yönettiği ve Christian Bale, Mark Wahlberg, Amy Adams ile Melissa Leo’nun oynadığı ”Dövüşçü (The Figther)” filmi, dram sahneleriyle izleyicilerin dikkatini çekecek.

Filmin konusu şöyle:

Filmde, kardeş ilişkileri, suç, uyuşturucu gibi konuların yoğunluğunda bir boksörün sıfırdan zirveye tırmanışı anlatılıyor.

kullan

AYİN ( THE RİTE)

Mikael Hafström’ün yönettiği ve Anthony Hopkins, Colin O’Donoghue, Alice Braga ile Toby Jones’in oynadığı ”Ayin (The Rite)” filmi, dram ve gerilim sahneleriyle beyazperdeye yansıyacak.

Filmin konusu şöyle

Gerçek olaylardan esinlenilen ve çok tartışılan ”şeytan çıkarma” kullanuygulaması yer alan filmde, şeytan çıkarma ayinlerini incelemesi için Vatikan’a gönderilen ilahiyat fakültesi öğrencisi Michael Kovak’ın öyküsü işleniyor.

 

Şüpheciliğini bir zırh gibi kuşanan Michael, vakaların ardında iblisleri değil, psikiyatrik ögeleri aramaları konusunda üstlerine meydan okur. Ancak alışılmışın dışında yöntemler uygulaması ve yaptığı binlerce şeytan çıkarma ayini ile tanınan Peder Lucas’ın yanına gönderildiğinde, Michael’ın zırhı çatlamaya başlar.

“ŞAMPİYON (SECRETARİAT)”

Randall Wallace’ın yönettiği ve John Malkovich, Diane Lane, James Cromwell ile Dylan Walsh oynadığı ”Şampiyon (Secretariat)” filmi, ev hanımı Penny Chenery’nin sahip olduğu yarış atının, 1973 yılında üç kez üst üste şampiyon olmasını konu alıyor.

kullanFilmin konusu şöyle

Gerçek bir öyküden uyarlanan filmde, erkek egemen at yarışı sektöründe bir kadının başarı öyküsü ve 25 yıldır kırılamayan rekoru anlatılıyor.

 

 

   

Hakkında admin

Buna Baktın mı?

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri!

2016 Turizminde gelinen Son Nokta ve Sebepleri?   2016 yılına çok sancılı bir şekilde girilen, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir