Yeni Konular

2016 Bahar Makyajında Öne Çıkan Renkler

2016 Bahar Makyajında Öne Çıkan Renkler

Mevsim bahara doğru göz kırpmaya başlamışken, yenilenmek elbette ki her bayanın içinde bir kıpırtı oluşturur. Doğanın yeşillenmesi, çiçeklerin rengârenk açmasıyla kendimizde de bir canlılık hissederiz ve bu giyimden makyaja kadar etkilidir. 2016 bahar makyajında doğanın renklerini görmek mümkün.

2016-makyaj

 

Geçen yıl sonbahar ile birlikte gelen kahverengi rujlar artık yerini daha soft ve cesur renklere bırakıyor. Pembe, mor, fuşya ve kırmızının bütün tonlarını bayanlar rahatlıkla kullanabilecek. Gözlerde rimel daha da önem kazanacak. Karşındakini etkileme yolu arayanlar gözlerden vazgeçmesin! İyi ve düzgün sürülmüş bir rimel doğru adımdır. Yine 2016 bahar makyajında olmazsa olmaz kural denge.

2016-yili-makyaj

Bayanlar, doğal ve kusursuz görünmeye çalışmalılar ki o zerafet yüzünüzde ışıldasın. Bunun için yüz renginde bir ton açık olarak iyi kapatıcılar kullanılmalı. Işıltıyı sevenler için ışıltılı pudralarda mevcut olmakla birlikte bu tercihi yapanlar diğer ürünlerde sadeye kaçmalılar.

2016-bahar-makyaji

Göz farlarında şeftali tonları kahverengi ve koyu renk gözlerde tercih edilirken, yeşil gözlerde de kullanılabilecek. Mavi gözlere sahip bayanlar gözlerindeki güzelliğe güvensinler ve yine açık tonlardan vazgeçmesinler. Allık olarak hemen hemen her yüze her tonu giden şeftali rengi allıklar çantanızda olmalı. Bronzlaşan tenler için yanık tenleri ortaya çıkarak bronz allıklar sizi daha çekici yapacaktır.

2016-bahar-goz-makyaji

Genel olarak 2016 bahar makyajında bu konular önem kazanmakla birlikte kaşlar kalın kalmaya devam ediyor. Yüzünüze uyan doğru kaş sizi bir iki yaş daha genç gösterecektir. Yeni bir yılda yenilenme zamanı gelmişken ve makyaj malzemelerinizi gözden geçirirken uzun zamandır kalan ürünlerinizi atmayı da unutmayın.

2016-bahar-makyaj-trendleri

Ürünlerin üzerinde son kullanma tarihi yazıp yazmadığına bakın. Ne kadar temiz ve yeni ürün kullanırsanız o kadar daha bakımlı görüneceksiniz. Öncelikle siz kendinize değer vermelisiniz, sonrası kendiliğinden gelecektir.

   

Hakkında

Buna Baktın mı?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Nöroterapi Nedir? Nasıl Uygulanır? Nöroterapi Nedir? Nöroterapi, özellikle stresli olup iş yoğunluğundan bunun farkında bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir