Yeni Konular

2016 Bahar Saç Trendi Denim Hair

YENİ TREND DENİM HAİR

Kot modası pantolonlardan gömleklere ayakkabılardan çantalara kadar her alanda kullanıldı. Oldukça sağlam bir altyapısı olduğundan ve her geçen yıl modaya yön veren tasarımcıların katkısı ile daha fazla geliştiğinden bu anlamda yapılan bütün trendlerde çok tutuldu.

denim-hair-trend

Hala pantolon modelleri trendler değiştikçe farklılık göstermekte ve in olmakta. Yalnız şimdilerde bir denim modası daha ar ancak bu kez kullanılış yeri bir hayli farklı, saçlar. Önce kızıl sonra pembe mavi en son gri derken doğal makyaj olarak nitelendirilen saç rengi ile her geçen gün farklı bir boyut kazanıyor. 2016 bahar saç trendi: denim hair cesaretliler için pekte sınır zorlamayacak ama çok farklı ve iddialı bir görüntü ortaya çıkaracağı kesin.

denim-hair-sac

Küçük detaylar eşliğinde göze hoş etki

2016 bahar saç trendi: denim hair, Türkiye’de de giderek ilgi görmeye başladı ancak bu saçın doğru kullanılmaması açıkçası görüntü kirliliğine sebep olabilir. Yani farklı olayım derken karmakarışık bir hal alabilirsiniz.

2016-bahar-saci

O yüzden bu saçı uygulamadan önce birkaç konuya dikkat etmeniz gerekmekte bunlardan ilki cildiniz. Tabi ki bembeyaz kusursuz olsun demiyoruz ancak cildinizin tonlarda olması şart.

denim-hair

Çünkü bu tarz renkler cildin uyumu ile kendini gösterir ve hoş bir görüntü sunar. Şart olan bir diğer konu ise makyaj maalesef dışarı çıkarken makyajsız sokağa adımınızı atmamanız gerekir. Tabi böylesine düzen bozucu bir rengi uygulamaya karar vermiş birine bu tarz yasaklar çok fazla işlemez ama görüntü estetikliği açısından bu iki kural oldukça gerekli.

bahar-saci

Saçına şekil ver

Denim hacir saç modelini kendi saçında uyguladıktan sonra çok gösterişli bir model yapmana gerek kalmayacak ancak hiç uğraşamadan dağınık bir halde kendi hallerine bırakmak yerine daha iddialı olmak için maşa yapabilir ya da fönleyebilirsin ayrıca saçında kullanacağın zincir tarzı aksesuarlar çok gösterişli bir hava katacak

   

Hakkında

Buna Baktın mı?

Farklı Bir Etek, Mükemmel Kombinler: Pileli Kalem Etek

FARKLI BİR ETEK,  MÜKEMMEL KOMBİNLER: PİLELİ KALEM ETEK Geçtiğimiz yıllarda moda gündemini sarsan kalem etek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir